Прогнози на футбол

Футбол

На даному етапі чемпіонату каталонці виглядають набагато більш підготовленою командою на тлі колективу з Сан-Себастьяна. Підопічні Хаві будуть звично більше володіти м'ячем і регулярно створювати моменти біля воріт суперників. Баски можуть розраховувати лише на контратакувальні дії та працювати від оборони. Ставка на перемогу господарів "П1" отримала від провідної букмекерської контори Favbet вигідний коефіцієнт 1.89.

Читати прогноз

Обидва клуби на фініші змагальної дистанції вирішують локальні турнірні завдання. Для "фіалок" вони виглядають більш амбітними і спрямованими на завоювання єврокубкової путівки на наступний сезон. Тут підопічні Італьяно прагматично розхитуватимуть оборону "червоно-білих" і знайдуть можливість для оформлення перемоги над середняком Серії А. Зробити ставку на результат "П1" можна в БК Favbet із коефіцієнтом 1.63. Високої результативність у цьому матчі не буде. Команди постараються діяти з оглядкою на оборону - ТМ (3.5) за 1.44.

Читати прогноз

12 травня 2024

Мадридський клуб на фініші чемпіонату набрав хороші кондиції, здобув 4 перемоги в 5 крайніх турах і готовий доставити проблеми Жироні та Барселоні в боротьбі за місце в трійці лідерів турнірної таблиці. Попри весь прогрес Сельта поки не готова відбирати очки у грізних "матрацників". Перемога буде за Атлетіко. Ставка на "П1" оцінюється БК Favbet коефіцієнтом 1.48. У цій дуелі не варто очікувати високої результативності, не більше 3 голів - ТМ (3.5) за 1.52.

Читати прогноз

12 травня 2024

Обидві команди розраховують у цьому протистоянні набрати очки. Для римлян головним завданням буде домінування на зеленому газоні та реалізація своїх гольових можливостей біля воріт скромних опонентів. У гостей шанс криється в тотальній обороні з низьким блоком і контратакувальними діями. Фланги в Емполі діють слабко. Лаціо виглядає явним фаворитом протистояння завдяки великому досвіду футболістів і високих змагальних амбіцій. Ставку на результат "П1" можна зробити в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт 1.66.

Читати прогноз

Незважаючи на зниження змагальної мотивації, клас мадридського клубу навіть у його резервному складі на пару порядків перевершує цей показник у господарів. Гранада постарається зіграти з суперником у відкритий футбол і скористатися вільними зонами між лініями в контратаках. Навряд чи підопічні Сандовала здатні стабільно реалізовувати власні моменти біля воріт суперників - гості явні фаворити. Поставити на "П2" з вигідним коефіцієнтом 1.52 можна в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

11 травня 2024

Інтригуюче протистояння двох амбітних колективів зі своїми сильними і слабкими сторонами. Неаполітанці прекрасно почуваються з великою кількістю вільних зон, вміло працюють на швидкості, але мають проблеми в оборонній фазі гри (44 пропущених голи на тлі 27 у суперників). Команда Мотти вирізняється прагматизмом і вмінням утримати мінімально прийнятний результат. Це робить гостей фаворитами дуелі. Ставка на "П2" котирується в букмекерській конторі Favbet за 3.71. Вигідним вибором буде парі з підстраховкою - ДІ (Х2) з коефіцієнтом 1.82.

Читати прогноз

11 травня 2024

"Ньюкасл" прагнутиме показати свою найкращу гру та вийти переможцем на своєму полі, але "Брайтон" не має наміру поступатися. Ймовірно господарі все ж зможуть перемогти, враховуючи їхній рівень, поточну ігрову форму та мотивацію. Не варто забувати і про домашній стадіон. Ось тільки перемога не буде такою простою. У будь-якому разі заграємо тут результат на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 1.50.

Читати прогноз

Особливу увагу варто приділити кожній з ліній команди. Починаючи з захисту і до атаки, обидві команди представлені гравцями високого рівня, які здатні дати бій будь-якому противнику. З урахуванням усіх проблем господарів, краще тут виглядає ставка на перемогу гостей, тому виберемо "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 2.70.

Читати прогноз

10 травня 2024

Навряд чи гості розслабляться і втратять можливість завоювати історичне срібло чемпіонату вже в першій дуелі після перемоги над Барселоною. Підопічні Мічела будуть на полі діяти агресивно, з максимальним прицілом на творення. Завдяки активним флангам і бомбардирському таланту Довбіка Жирона може розраховувати на результативні дії в цій дуелі. Ставку на "П2" з прибутковим коефіцієнтом 1.98 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

10 травня 2024

Господарі мають граничну змагальну мотивацію. Команда Ді Франческо навчилася здобувати очки на регулярній основі, нехай це переважно нічийні результати. Гості перевершують опонентів за всіма параметрами, крім бажання і прагнення здобути позитивний результат. І це важливий компонент у цьому протистоянні. Ставка на класичний результат "Х" і чергову нічию для Фрозіноне в букмекерській конторі Favbet принесе беттерам високий коефіцієнт 4.50.

Читати прогноз