Ставки КС ГО

Зміст

Особливості правил CS: GO

 • Гра починається зі стадії піків та банів карт. Зі списку семи карт команди обирають три.
 • Протистояння складається з трьох карток, максимум – 5. Для перемоги у серії (матчі) потрібно виграти дві картки, у випадку з 5-ю – три.
 • Карта триває 30 раундів, відповідно, хто першим виграв 16 раундів вважається переможцем карти.
 • Для перемоги в раунді потрібно вбити всіх членів команди суперника або знешкодити бомбу. Якщо команда терористів не встановила бомбу за 1 хв. 55 сек., то переможцем раунду вважається команда спецназу.
 • Якщо після 30 раундів рахунок нічийний – 15:15, то команди проводять до додатково по три за кожну сторону доти, доки не виявиться переможець.

Види ставок на КС ГО

З видами кіберспортивних ставок у CS GO все досить просто. З основних це:
 • Стандартні на результат – П1 та П2. Традиційне передбачення перемоги першої чи другої команди;
 • Ставки на тотали карт та раундів (більше або менше карток буде в матчі). Наприклад, у Best of 3 (bo3) – грі до двох перемог, може пропонуватися ТБ2.5 карт або ТМ2.5 карт. У Best of 5 (bo5) – до трьох перемог, тотал збільшується до 3.5 та 4.5 більше/менше. Вивчивши команди, склад та форму, вгадати тотал карт цілком реально;
 • Ставки на фору (Гандикап на карти та на раунди). Перевага, з якою переможе та чи інша команда. Наприклад, у матчі Bo2 (до 2-х перемог) ставка на команду першої команди з форою -1.5 буде виграшною за рахунку 2:0, а при 2:1 або програші ставка також буде програна. Фора в окремій карті буде до місця, коли одна з команд отримала улюблену карту або аутсайдер отримує локацію, на якій він грає максимально успішно. Тут також слід орієнтуватися в картах та специфіці гри, наприклад, de_nuke вважається найоптимальнішою картою для сторони захисту тощо, знаючи всі ці моменти їх можна успішно застосовувати у ставках на фори.
 • Ставки на індивідуальний тотал гравців. Цей вид ставки на кіберспорт cs go вимагає детального вивчення та ознайомленості складів команд та всіх тонкощів гри.

Робити ставки на  CS GO можна у таких формах/видах:

 1. Реальними грошима, поповнивши свій рахунок у букмекерській конторі чи кіберспортивній біржі.
 2. Скінами. Скини – предмети у вигляді прикрас для зброї та амуніції, які змінюють зовнішній вигляд, але не впливають на характеристики зброї та інше. Скини продаються та купуються у маркетах, але це вже інша історія. Не всі контори приймають ставки на КС ГО скінами, більшість воліє реальні гроші.

Особливості та лайвхаки ставок на CS:GO

Ставки на кіберспортивні матчі CS:GO - найвідоміший командний шутер Counter-Strike: Global Offensive вже набрали пристойні оберти і потрапили в лінії серйозних букмекерів зі світовим ім'ям, проте все ще мають серйозне відставання від тієї ж Доти.

⇒ Тому насамперед підбираємо майданчик для ставок – букмекера, який пропонує не лише топові турніри, а достатню кількість подій та широкий розпис. Про це нижче.
⇒ Найбільш ефективними можуть бути онлайн ставки на кіберспорт CS GO у Лайві (реальному часі):

По-перше: букмекери ще освоюють цей вид беттинга і часом дуже різко чи неправильно реагують своїми коефіцієнтами на різні зміни у грі. Наприклад, аутсайдер різко стартує з топовою командою з рахунком 5:0 або більше на першій карті. Коефіцієнти на лідера різко злітають нагору. Але досвідчені гравці користуються таким коефіцієнтом оперативної ставкою на cs, т.к. знають, що це допустима практика і топова команда візьме своє.

По-друге: карти, на яких гратимуть команди, стають відомими перед самим початком поєдинку. Вивчивши команди, і знаючи їх плюси та мінуси на конкретних картах, в режимі Live набагато простіше спрогнозувати гру, яку здатний показати той чи інший колектив.

По-третє: CS:GO динамічний спорт, тому турніри тут проходять досить спритно та динамічно. І коли явний фаворит програє аутсайдеру чи команда з відмінними результатами минулого сезону не потрапляє навіть у ТОП-10 у поточному турнірі, тут не сенсація. Відстежувати та реагувати на все це можна тільки роблячи ставки на cs go у режимі реального часу.

⇒ Що стосується пре-матчу, то з тих же причин, що і для live, не слід надавати максимального значення і орієнтуватися на виставлений букмекером коефіцієнт. Крім того, що напрям відносно новий, більшість букмекерів не мають у своєму штаті співробітників, що спеціалізуються безпосередньо на кібер-іграх.
  ⇒ Візьміть на замітку, що навіть на престижних турнірах, в основному на початковій стадії, присутні не особливо значущі поєдинки, які по суті нічого не вирішують. Такі зустрічі потрібно обчислювати та враховувати перед тим, як робити ставки на кіберспорт онлайн. Відповідно команди тут можуть експериментувати, тестувати та не викладатися на повну, в т.ч. та фаворити.
  ⇒ Використовуємо стратегії ставок на cs go, наведені нижче, та розробляємо власну стратегію на кіберспортивні матчі.

  Стратегії ставок на КС ГО

  1. Стратегія ставок на тотал більше.
  У поєдинку приблизно рівних за рівнем команд часто не буває сухого рахунку 2:0, відповідно для таких ігор рекомендується застосовувати ставки на ТБ 2,5. Цю стратегію ставок на cs go можна використовувати в комбінації з наздоганенням і збільшенням розміру ставки або без.

  2. Стратегія ставок на явного лідера.
  Ця стратегія є основною та найбільш поширеною у ставках на КС: ГО. Суть полягає у проставленні на виграш лідируючого опонента з поступовим збільшенням розміру ставки. Для такої стратегії підходять великі турніри та змагання, де явні фаворити добре мотивовані та націлені на великі призові, що суттєво знижує та мінімізує ризики договірних зустрічей.

  3. Стратегія ставок на програш переоціненої команди.

  Досить ефективна стратегія у кіберставках на КС: ГО, яка має на увазі ставки на програш переоціненого букмекером гравця. Ця стратегія застосовується для маловідомих та дрібнокаліберних змагань та турнірів з невеликими призовими. Аутсайдери та новачки тут можуть «вистрілити» фактично на будь-якому етапі. Новачки молоді та перспективні, мотивовані величезним бажанням, тому грають відповідально, на повну силу, і можуть легко обійти фаворита, який на відміну від них може просто підтримувати форму або експериментувати.


  ➤ Ставки CS: GO онлайн | Зробити ставку на КС:ГО у БК