Прогнози на футбол

Футбол

У гостей є перевага в плані ігрового тонусу. Обидві команди будуть обережними в першому матчі, спробують працювати від оборони і мінімізувати загрози для своїх воріт. Словаки тут навряд чи можуть розраховувати на більш вагомий результат, ніж підсумкова нічия. Ставку на перемогу гостей "П2" можна зробити в БК Favbet з коефіцієнтом 3.05. Кращим вибором буде парі на "подвійний результат" з урахуванням нічиєї - ДІ (Х2) за 1.53.

Читати прогноз

Обидві команди покладають серйозні надії на прохід до наступного етапу кваліфікації. До старту краща позиція в Ордабаси. Команда з Казахстану перебуває в хорошому ігровому тонусі, тренерський штаб має в розпорядженні сформований колектив із низкою досвідчених футболістів у складі. Гості тут гратимуть другим номером із надією на контратаки та стандартні положення. Оптимальним вибором буде ставка на перемогу домашнього колективу. Коефіцієнт на "П1" у букмекерській компанії Favbet дорівнює 1.49.

Читати прогноз

Динамівці мають значну перевагу над суперниками за рахунок кращого змагального тонусу. Білоруський клуб зберіг минулорічний кадровий потенціал, тоді як Єгіше Мелікян змушений значно перебудовувати команду. Усе це дає значну перевагу команді з Мінська. На своїй арені господарі повинні перемагати. Ставку на "П1" з коефіцієнтом 2.00 можна зробити в букмекерській конторі Favbet. Підстрахувати парі можна нульовою форою - Ф1(0) за 1.44.

Читати прогноз

Обидві команди підійшли до півфінальної дуелі без кадрових втрат і з амбіціями пробитися у фінал. Англійці мають не найкращу статистику в протистояннях з»помаранчевими". І тут саме ігровий стиль команди Кумана може стати ключовим фактором для перемоги над колективом Саутгейта. За рахунок активних флангів Нідерланди затерзають оборону суперників. Ставку на перемогу голландців можна зробити в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 3.24. Вигідним вибором виглядає парі з урахуванням потенційної нічиєї – ді (1х) за 1.55.

Читати прогноз

Іспанці протягом усього турніру демонструють вміння розкривати найнадійніші захисні лінії суперників. Тут підопічним Дідьє Дешама буде справді складно, але досвід і майстерність перебуває на їхньому боці. "Галли" завдяки наявності в складі таких гравців як Мбаппе, Дембеле, Коло Муані завжди можуть розраховувати на швидку контратаку. Номінальні гості виглядають фаворитами. Ставку на "П2" з вигідним коефіцієнтом 3.14 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Голландцям доведеться розв'язувати проблему стримування швидкісних атак від Туреччини, адже на тлі румунської збірної, ця команда грає в набагато швидкісніший футбол. Незважаючи на це, підопічні Рональда Кумана є фаворитами чвертьфінальної дуелі. Перемога номінальних господарів "П1" оцінюється букмекерською конторою Favbet вигідним коефіцієнтом 1.64. Тут можна очікувати від суперників обміну забитими голами - парі на "ОЗ (Так)" із коефіцієнтом 1.82.

Читати прогноз

Це буде тактична дуель двох майстерних і досвідчених команд, на чолі гри яких буде завдання не пропустити. Англійці сподіваються на майстерність гравців атаки, де Беллінгем і компанія здатні вирішити завдання перемоги в даній дуелі одним успішним дотиком у штрафному майданчику суперників. І це головна перевага англійців, яка робить їх фаворитами в цьому матчі. Поставити на підсумкову перемогу номінальних господарів "П1" з вигідною цифрою 2.30 можна в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Це буде конкурентний матч з тактичним протистоянням і прагненням обох команд убезпечити свої володіння від загрози. Невелика перевага буде у французів. Підопічні Дешама більш гостро і різноманітно виглядають в атаці. А оборона "галлів" надійніша. Перемога Франції оцінена букмекерською конторою Favbet коефіцієнтом 2.48. Результативність гри буде не вищою за показник у 2 забиті голи - ТМ (2.5) за 1.52.

Читати прогноз

Обидві команди намагатимуться отримати перевагу в контролі м'яча. У цьому компоненті іспанці виглядають переконливіше, але німці грають у більш швидкісний футбол. Підопічні Де Ла Фуенте повинні викластися на 100% щоб не дати розбігтися Мусіалі та компанії. Німеччина є фаворитом чвертьфінальної дуелі. Ставку на "П2" можна зробити в букмекерській компанії Favbet - вигідний коефіцієнт 2.92. Також можна укласти парі з урахуванням потенційної нічиєї - ДІ (Х2) за 1.50.

Читати прогноз

Гра буде конкурентною в першій половині матчу, з поступовим проявом переваги австрійців у другій частині матчу. Підопічні Рангніка за рахунок граничних швидкостей і ретельної тактичної готовності здатні зломити технічну, але далеко не найнадійнішу турецьку збірну. Ставку на перемогу номінальних господарів "П1" з високим коефіцієнтом 2.05 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз