Прогнози на футбол - Ліга Націй УЄФА 2023/2024

Прогнози на футбол - Ліга Націй УЄФА 2023/24

Хто ж переможе в цьому матчі? Дуже важко сказати, тому що обидві команди сильні і можуть виграти. Втім, Нідерланди мають перевагу свого поля, так як турнір проходить в їх країні. Можливо це стане вирішальним моментом в даному протистоянні, тому ставимо на їх перемогу. Високий коефіцієнт на "П1" в БК Favbet i 1WIN - 2.45.

Читати прогноз

Даний матч буде дуже цікавим. Обидві команди не без зусиль пройшли у фінал, але фаворитами виглядають іспанці. Їх клас вищий, а Хорватська збірна витратила більше сил через додатковий час. Високий коефіцієнт на "П2" в БК Favbet i 1WIN - 1.96.

Читати прогноз

15 червня 2023

Очікується, що матч між Іспанією та Італією буде дуже напруженим і захоплюючим. Обидві команди хочуть показати найкращу гру, щоб вийти у фінал Ліги Націй. Варто відзначити, що в минулих матчах між цими двома командами завжди була висока інтенсивність і багато з них закінчувалися нічийним результатом. Навряд чи дана зустріч стане винятком. У цьому поєдинку складно віддати перевагу одній зі збірних, тому найкраще поставити на нічию, загравши "Х". Високий коефіцієнт на "Х" В БК Favbet i 1WIN - 3.22.

Читати прогноз

Порівнюючи обидві команди, можна припустити, що це буде дуже рівний матч. Очікується хороша гра в центрі поля і непередбачуваність в атаці. Швидше за все Нідерланди зможуть виграти цей матч з мінімальним відривом, тому слід заграти "П1". Високий коефіцієнт на "П1" в БК Favbet i 1WIN - 1.99.

Читати прогноз

Іспанія виглядає сильнішою за Португалію, але За останніх грає фактор домашнього поля. Суперники дуже часто проводять один з одним нічийні матчі, тому зараз хтось повинен перемогти. Більше шансів на це у гостей, так що заграємо "П2". Високий коефіцієнт на "П2" дає 1хставка.

Читати прогноз

В даному матчі досить складно визначити фаворита. У фізичному плані краще будуть виглядати гості, але господарі мають більш високим рівнем. Швидше за все матч завершиться нічиєю, тому варто заграти "X". Високий коефіцієнт на "X" дає 1хставка.

Читати прогноз

26 вересня 2022

Гості в цьому матчі мають куди більше шансів на перемогу. Вони набрали хорошу форму і серйозніше ставляться до Ліги Націй. З цих причин варто поставити проти Англії, загравши "П2".

Читати прогноз

Теоретично збірна Словаччини має шанси поборотися за перше місце в групі. Для цього вона повинна перемагати і сподіватися на осічку з боку Казахстану. Таких суперників господарі здатні долати, тому варто заграти "П1".

Читати прогноз

Рівень двох збірних досить різний. Казахстан зміг перетворитися після попереднього розіграшу Ліги Націй, і тепер він претендує на підвищення в інший дивізіон. Азербайджан здатний набирати очки тільки на своєму полі, але навіть перевага стадіону не дозволить йому обіграти казахів або зіграти з ними внічию. Варто заграти тут "П2".

Читати прогноз

24 вересня 2022

Українська збірна з футболу виглядає сильнішою за вірменську. Господарі поступаються в більшості матчів і здатні боротися тільки з приблизно рівними опонентами. Статистика особистих зустрічей також на боці України. Тут найкраще поставити на гостей, загравши "П2". Високий коефіцієнт на "П2" дає 1хставка - 1.58.

Читати прогноз