Ставки на Євробачення

Як прогнозувати результат Євробачення?

Євробачення – успішний і популярний музичний конкурс, який об'єднує країни навколо мистецтва. Ця подія не проходить і без уваги букмекерських контор.

Ставки букмекерів на Євробачення дуже специфічні, але в той же час прості. Для того, щоб виділити двох-трьох об'єктивних фаворитів, вам достатньо лише виконати поради за наступними пунктами:

  • Переглянути фінали конкурсу за останні роки
  • Проаналізувати оцінки букмекерів та експертів
  • Абстрагуватися від особистих симпатій (особливо це стосується пієтету до виконавця із вашої країни)
  • Об'єктивно оцінити три показника учасника: вокальні дані, шоу і унікальність.

Також зверніть увагу не те, що учасники представлять всі свої музичні композиції лише до кінця лютого-початку березня. Робити ставку до цього моменту ризиковано.

У чому складність прогнозу на Євробачення

Складність прогнозу полягає безпосередньо в остаточному виборі ймовірного переможця. Це вимагає більш ретельного аналізу: перегляд іноземних форумів, відстеження тенденцій в різних країнах, моніторинг хіт-парадів і попередній підрахунок голосів країн-сусідів.

Зі сторони представників багатьох держав, які стануть учасниками європейського пісенного конкурсу, вже було обрано власних конкурсантів. Учасники визначалися за результатами національного відбору в кожній окремо взятій країні. Букмекерські компанії пропонують зробити ставку на будь-якого з конкурсантів, при цьому є різні опції для вибору. Разом з тим, букмекери уважно аналізують всі супутні обставини, формуючи коефіцієнти на основі цих спостережень.

В останні роки букмекери досить точно визначають фаворитів конкурсу, вгадуючи якщо не переможців, то, щонайменше, призерів. У букмекерській конторі пропонується високий коефіцієнт на головного фаворита події. Визначено і перелік аутсайдерів з величезним коефіцієнтом. Лінія передбачає коефіцієнти не лише на фінал, але і на етапи півфіналу.

СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
ᐉ Найкращі ставки на Євробачення від букмекерів • Букмекерскі ставки