Ставки і коефіцієнти на РПЛ

Високі коефіцієнти на Російську Прем'єр-Лігу

ставки на РФПЛ

Російська прем'єр-ліга до початку чергового сезону ніколи не має одного, яскраво вираженого фаворита. За чемпіонський титул традиційно борються декілька команд. Саме з цієї причини ставки на РПЛ, пропоновані букмекерськими конторами, виглядають збалансованими. Таких картин, як, наприклад, в чемпіонаті Іспанії «La Liga» тут не побачити - підчас домашньої гри "Барселони" коефіцієнти на перемогу сягають 1.05. Підчас РПЛ коефіцієнт навіть на перемогу очевидного фаворита на своєму полі рідко падає нижче 1.4.

Чемпіонат Росії з футболу – це той випадок, коли перемогу над будь-яким з лідерів може здобути навіть аутсайдер чемпіонату. У зв'язку з цим ставки на футбол Прем'єр ліги 2023/2024 особливо цікаві любителям переоцінених коефіцієнтів, так званих «Value Bet». У чемпіонаті є як команди, що відзначалися високою результативністю, так і клуби, що в основному грають на «тотал менше».

Российская Футбольная Премьер-Лига

Як зробити ставку на РФПЛ?

Чемпіонат Росії з футболу РФПЛ відноситься до елітних світових ліг. У таблиці коефіцієнтів UEFA російські клуби знаходяться на шостому місці, поступаючись лише країнам «великої п'ятірки». Завдяки цьому високі і ліміти ставок, що приймають букмекерські компанії на цей чемпіонат. Щоб зробити ставку на прем'єр лігу Чемпіонату Росії з футболу, достатньо зареєструватися в букмекерській конторі і обрати відповідну подію в лінії.

На що ставити в Прем'єр-Лізі?

Всі ігри чемпіонату Росії пропонуються також в режимі «Live». Ви можете дочекатися слушного моменту, коли низький коефіцієнт поступово збільшується, і зробити ставку на спорт по вигідній пропозиції. Букмекерські компанії в лінії викладають не лише основні результати, але також додаткові події, які включають в себе і статистичні дані. Ви можете ставити на жовті картки, фоли, кутові та інше, обираючи кращий для себе результат.

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ставки на Російську Прем'єр Лігу