Ставки і коефіцієнти на Ролан Гаррос

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу – це щорічний турнір, який привертає увагу любителів спорту з усього світу. В ньому приймають участь провідні світові тенісисти, причому як в чоловічому та жіночому розрядах, так і в парах. Переможець визначається в змішаних парах, а найменші тенісисти можуть взяти участь в юніорському турнірі.

Ролан Гаррос

Місце і дата проведення Ролан Гаррос

Зазвичай турнір Roland-Garros проводиться в період з 23 травня по 10 червня. Від Великого шолома або інших турнірів ATP (так званих «Челленджерів») цей турнір відрізняє те, що переможець матчу визначається тільки після перемоги в трьох сетах. Тобто матч може тривати п'ять сетів. Саме тому деякі ігри тривають п'ять годин або навіть ще довше. Бували випадки, коли ігри переносилися на наступний день, оскільки вже наступала ніч. Місце і дата проведення Ролан Гаррос традиційно не змінюються вже протягом довгих років. Лише трохи можуть коригуватися дати. Місце проведення постійне - столиця Франції, Париж. На відміну від тих же ATP турнірів, що проходять за тиждень, цей турнір Великого шолома триває два тижні. У тенісі сценарію матчу може завадити дощ. Через погану погоду ігри переносяться на наступний день, що може вплинути на протяжність проведення всього турніру.

Особливість турніру Ролан Гаррос - тип покриття кортів, на яких проводяться ігри. Зокрема, тенісисти змагаються виключно на ґрунтових кортах. На ґрунтовому покритті м'яч відскакує повільніше, ніж на траві або «харді». Є тенісисти, що показують відмінні результати на ґрунті, але не справляються на траві. Однак такі універсали як Новак Джокович будуть фаворитами в цьому та інших турнірах завжди. У букмекерських конторах ви завжди знайдете цікаві пропозиції та вигідні коефіцієнти, які зацікавлять каппера.

На що ставити в жіночій сітці

Ролан Гаррос женщины

Лінія жіночої та чоловічої сітки однаково різноманітні. Букмекерські компанії не упускають жодної гри жіночої сітки Rolland-Garos. Причому прийом ставок ведеться ще з кваліфікаційного раунду. Це також відрізняє Ролан Гаррос від інших, менш значущих турнірів. Можна сміливо стверджувати, що це головний турнір року на ґрунтовому корті. З початком матчів з офіційною сітки лінія БК буде розширена. На кожну гру буде пропонуватися розпис, що включає себе перемоги в матчі, фори, «тотали» і перемоги в сетах. За бажання, можна буде поставити і на статистичні показники. Чим ближче будуть ігри до фіналу, тим більше коефіцієнтів ви зможете знайти в лінії, в тому числі і таких, що відображають статистичні розклади.

Коефіцієнти БК на Відкритий Чемпіонат Франції серед чоловіків

Ролан Гаррос мужчины

Чоловічий турнір привертає більше уваги серед любителів тенісу. Гра чоловіків в теніс більш видовищна. Відповідно, залучаючи більше глядачів, організатори виплачують чоловікам-учасникам більш солідні призові, ніж жінкам. Шотландець Енді Маррей, що знаходиться в непоганій формі, все ж дещо поступається в якості гри на ґрунті основним претендентам - Новаку Джоковичу і, безумовно, відвертому «ґрунтовику» Рафаелю Надалю.

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
ᐉ Ставки і прогнози на Ролан Гаррос