Прогнози на футбол

Футбол

21 червня 2024

У протистоянні середняків міжнародного футболу багато чого залежатиме від тактичної готовності команд. І тут австрійці під керівництвом досвідченого Ральфа Рангніка виглядають на порядок цікавіше. Команди будуть обережними на футбольному полі і результат цієї зустрічі можуть вирішити 1-2 забиті голи. Фаворитами з ігрової точки зору є номінальні гості. Ставку на "П2" з вигідним коефіцієнтом 2.00 можна зробити в БК Favbet. Актуальним є парі на низьку результативність зустрічі - ТМ (2.5) за 1.94.

Читати прогноз

17 червня 2024

Це буде тактичне протистояння двох середняків міжнародного футболу. На боці України кваліфікація футболістів, їхній статус у сильних європейських клубах. Але цю перевагу підопічним Сергія Реброва буде непросто реалізувати через надійну оборону суперників. Гості виглядають невеликими фаворитами. Ставку на «П2» з коефіцієнтом 2.02 можна зробити в БК Favbet. Також, можна підстрахувати таке парі нульовою форою - Ф2 (0) за 1.45.

Читати прогноз

У кадровому та ігровому плані Нідерланди виглядають більш цілісною і різнобічною командою. Реалізувати традиційно сильні стандарти гравцям збірної Польщі буде складно - Ван Дейк, Де Лігт занадто добре знімають усі верхні м'ячі. Відпала у «помаранчевих» з появою Вербрюггена і проблема основного голкіпера. Підопічні Рональда Кумана зобов'язані стартувати на Чемпіонаті Європи з переможного результату. Ставку на результат «П2» з коефіцієнтом 1.67 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Цікавий матч, де обидві команди гратимуть на тлі серйозної втоми після виснажливого сезону. З огляду на єврокубковий розклад для Італії та можливість отримати 6 представників у ЛЧ, господарям тут немає резону битися за перемогу. Гасперіні може випустити на поле резервний склад. Це дає можливість "фіалкам" отримати позитивний результат. Поставити на підсумковий успіх Фіорентини "П2" можна в БК Favbet - високий коефіцієнт 3.55.

Читати прогноз

Тактично, технічно іспанський клуб має явну перевагу над суперниками. Реал здатен діяти надійно в обороні та використовувати кожну помилку від Дортмунда. Протидію Вінісіусу, Вальверде, Родріго та Беллінгему знайти складно, якщо взагалі можливо. У фіналі Ліги Чемпіонів "королівський клуб" буде великим фаворитом. Ставку на перемогу підопічних Анчелотті "П2" можна зробити з високими котируваннями 1.69 у букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

26 травня 2024

Обидві команди націлені на результат в очній дуелі, тож, глядачам гарантовано прагматичний матч з акцентом на забезпечення надійної оборони. Перевага буде у столичного колективу. Підопічні Де Россі будуть планомірно розхитувати оборону суперників, що гарантовано призведе до гольових можливостей. Гості повинні перемагати у фінальному матчі сезону. Ставка на результат "П2" оцінюється вигідним коефіцієнтом 3.79 від букмекерської контори Favbet. Навіть гранична змагальна мотивація не допоможе Емполі набрати очки в дуелі з грандом.

Читати прогноз

Фаворит у цій парі суперників визначається досить ясно, оскільки клуби демонструють різні результати на фініші сезону. Підопічні Хаві Ернандеса діють ефективно і стабільно набирають очки. А Севілья вже дограє чемпіонат без особливих змагальних амбіцій. Тому, тут варто очікувати підсумкової перемоги гостьового колективу. На результат на користь Барселони "П2" можна укласти парі в букмекерській конторі Favbet з високим коефіцієнтом 1.86.

Читати прогноз

Гра проходитиме під диктовку мадридського клубу. Тут Анчелотті випустить на поле оптимальний склад, де Родріго, Беллінгем і Вінісіус Жуніор будуть терзати оборону севільського колективу. Гості можуть сподіватися лише на контратаки та стандартні положення біля воріт гранда. Коефіцієнт на "П1" становить 1.44 - парі можна укласти в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

25 травня 2024

Господарі володітимуть ініціативою та користуватимуться низькою змагальною мотивацією від опонентів. Рівень гри туринців не вражає в плані атаки, але все хороший за показниками надійності оборони. Гості більше сподіватимуться на контратакувальні дії. Палладіно активно перевірять кадровий ресурс і проводить ротацію. Ставку на результат "П1" можна зробити в БК Favbet з коефіцієнтом 1.36.

Читати прогноз

24 травня 2024

З огляду на останні результати гостей, їхні шанси на хороший результат у даній дуелі прагнуть до нуля. Жирона діятиме звично агресивно в атаці. Також домашній колектив постарається вивести Артема Довбика на звання найкращого бомбардира чемпіонату. Тож, тут Жирона повинна виграти. Укласти парі на "П1" можна в букмекерській конторі Favbet - вигідний коефіцієнт 1.25.

Читати прогноз