Школа беттінга для спортивних ставок від професіоналів

«Знати багато мов - значить мати багато ключів до одного замку» - ця цитата Жан-Жака Руссо як ніколи чудово підходить до беттінга і до нашої Школи Беттінга. За умови грамотного підходу будь-яка людина, що навчається, жадібно засвоює будь-яку інформацію, і саме з масиву доступних знань вивуджує ті необхідні крупиці, які можна назвати корисним досвідом.

Наша Школа беттінга - чергова і далеко не остання в інтернеті. Саме тому ми ніколи про неї не забуваємо: постійно доповнюємо новими матеріалами, правимо, регулярно актуалізуємо – і все це заради однієї мети.

Чому ми вирішили давати поради?

Кожен експерт робить вибір - або він просто заробляє гроші, не розкриваючи своїх правил ставок на спорт (що, в принципі, цілком раціонально), або у нього виникає бажання чогось навчити інших (що навіть в якомусь сенсі утопічно).

Ми обрали другий варіант, тому що в першому просто не бачимо ніякого сенсу. Ми враховуємо те, що в інтернеті безодня марної, і навіть шкідливої інформації, після якої люди розчаровуються, позбавляючи себе згодом цілком реальної можливості заробити на улюбленому спорті, і розкидаючи по закутках мережі скривджені відгуки. Чому б не спробувати це змінити?

Ви можете навчитися заробляти за рік

На беттінгу заробляє не так вже й мало людей. Поріг входження, не дивлячись ні на що, досить низький - ви можете пройти навчання ставками на спорт і почати заробляти вже протягом року. В якій ще сфері ви можете отримати перші результати так швидко?

У той же час для кращих результатів, стабільності та ігри по-крупному вам потрібно буде витратити набагато більше часу на здобуття знань і досвіду. Хороші беттори завжди продовжують вчитися.

Коли я прочитаю всі статті, я вже зможу робити ставки?

Зможете, але це ні до чого не приведе. Уявіть, що ви вгадали кілька прогнозів, нібито вже дізнавшись, як обіграти букмекера розумними ставками на спорт, а потім різко почалась непереборна чорна смуга. Що робити?

Нічого, окрім навчання. Шукайте закономірності, пробуйте стратегії, краще вивчайте вид спорту, специфіку турніру, команд, стежте за всіма подіями. У беттінгу не можна стояти на місці. Щоб робити правильні і розумні спортивні ставки, ви зобов'язані постійно бути «в темі».

Перший час робіть не великі ставки. Ми б радили почати грати «по-серйозному» тільки через місяць після старту навчання. До цього ви просто будете потрапляти пальцем в небо і не зможете усвідомити свої помилки.