Ставки на політику

Ставки на політичні події не менш популярні, аніж на спортивні, хіба що інтенсивність діяльності все ж відрізняється. Важливі спортивні події відбуваються майже щодня. Наприклад, стосовно виборів – їх періодичність куди нижче. Однак найчастіше політичні події мають куди більший резонанс і важливість, ніж спортивні.

Особливості ставок на політику

Опитування дають загальну картину, але необхідно вивчити всі опитування, в тому числі і старі, щоб простежити динаміку і аномальне зростання рейтингу того чи іншого кандидата. Існують певні проблеми зі ставками на політичні події, які недостатньо висвітлені. Як правило, це будь-які події в інших країнах. Іншими словами, якщо ви хочете зробити ставку на результат виборів в Пакистані чи Індії, то треба ознайомитися з програмами кандидатів, вивчити ситуацію зсередини, а не ґрунтуватися лише на оцінках CNN, BBC і інших подібних джерел.

Аналізуючи підсумки опитувань, завжди враховуйте, що далеко не всі з опитаних реально підуть на вибори. Причому в багатьох країнах на вибори не ходять певні категорії населення. Наприклад, молодь, яка бере участь в опитуваннях, але на вибори не ходить за самими різноманітними причинами: хтось розчарований, хтось просто не знаходить для цього часу, інший не вірить в силу свого голосу. Давно виявлено, що люди у старшому віці більш відповідальні в цьому питанні і основну масу електорату складають саме вони.

Також завжди слід враховувати ймовірність помилки самих букмекерів, які можуть переоцінити або недооцінити шанси того чи іншого кандидата. Букмекери - також люди, з властивими їм слабкостями і прорахунками.

Іншою особливістю ставок на політику є те, що доводиться довго чекати результатів - часом по два-три роки, на відміну від спортивного заходу, який, як правило, проходить в день, коли ви робите ставку.

politic.jpg

Види політичних ставок

1. Всі типи ставок на політику можна розділити на категорії. Стисло перерахуємо всі ці категорії:

  1. Ставка на вибори президента
  2. Ставка на зміни в законодавстві (це характерно для деяких європейських країн з їх системою лобіювання інтересів)
  3. Ставки на парламентські вибори
  4. Ставки на відсоток тієї чи іншої партії
  5. Ставка на наступного лідера партійного формування

Пропонуються і такі ставки, як на імпічмент президенту (наприклад, станеться це в найближчий рік-два-три), розпуск парламенту, фігуру нового прем'єр-міністра і так далі. Втім, найчастіше специфіка ставок залежить від країни і політичної конфігурації того чи іншого суспільства.

Де поставити на політику

На сьогоднішній день у Всесвітній павутині існує безліч букмекерських контор, де можна робити чудові ставки на політику з високими коефіцієнтами і відсотком віддачі. При цьому ви можете, як зазначалося вище, обирати не лише президентські вибори, але й навіть різні політичні результати.

В першу чергу, вивчайте лінії авторитетних букмекерських компаній. Це стосується особливо тих бетторов, які звикли до високих лімітів. При цьому, після уважного вивчення лініі, ви зможете навіть знайти різні «вилки», які дозволять вам сформувати практично безпрограшний варіант і заробити як слід. Ліцензія України означає, що гарантом виплати виграшів виступає держава.


СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
ᐉ Ставки на політичні події 🤴 Букмекерскі ставки