Live-ставки на спорт

Live ставки - 1 на 1 з букмекером

Ставки на спорт live

Кращі Live ставки на спорт - це дуель з букмекером. Незалежно від гарних навичок каппера, отримати більшу вигоду проти команди аналітиків і автоматизованих програм складніше, ніж в очному, суто людському протистоянні.

У Live-ставках все в руках самого гравця. Якщо він вміє добре зіставляти ризики, розумїє, як ростуть і падають коефіцієнти у букмекерів, і, звичайно ж, прекрасно орієнтується в матчі і специфіці спорту – він буде вигравати часто і багато. Однак якщо каппер не володіє достатніми навичками, він може втратити майже весь свій банк.

Live-ставки – це зовсім інша гра в порівнянні з класичними. Коефіцієнти змінюються з неймовірною частотою, рівень ризику найвищий, величезний тиск на психологічний стан гравця, і, звичайно ж, безодня вивертів і пасток від букмекерів.

Але в той же час ставки на спорт через інтернет створюють капперам і певні переваги.

  1. Контроль над ситуацією.
  2. Різноманітність стратегій і рішень.
  3. Перевага над ресурсами і часом букмекера.

Поради щодо Live-ставок

Ставки на спорт live

Доволі складно давати конкретні поради щодо Live-ставок. Це вищий рівень управління депозитом, і не менш грандіозний рівень розуміння спорту. Але є кілька ключових тезисів, які будуть актуальні для даного виду ставок.

Підготовка

Чим більше часу ви витратите на підготовку, тим легше вам буде грати онлайн. Відразу необхідно звернути увагу на манеру гри суперників, турнірне становище, і, в цілому, на все, що може вплинути на, здавалося б, очевидний прогноз. Як правило, великі гроші виграються на тих матчах, де поточний лідер в рахунку в результаті зазнає поразки.

Розрахунок

Мова йде не тільки про терпіння гравця, але і безпосередньо про саму необхідність розрахунку. Сплануйте і вирішите, якими будуть всі ваші дії заздалегідь. Що робити, якщо в рахунку поведе інший гравець або команда? Чи будете ви підвищувати ставку? Сконцентруєтеся на грі, або ж будете шукати вилки? Продумайте все заздалегідь і не міняйте своїх рішень.

Тотал 0,5

Це найбільш поширений і надійний вид ставок. Пройшовши більш-менш достатню підготовку, вивчивши супротивників і спостерігаючи за грою, ви можете зробити подібну ставку. Варто відзначити, що в ігрових видах спорту приймати таке рішення треба при відкритому рахунку, коли одна з команд буде намагатися повернути нічийний рахунок.

Не грайте ва-банк

Не грайте також і на великі суми. Ставки лайв на спорт в інтернеті найбільш непередбачувані. Ідеальною ставкою можна вважати суму в 5-10% від банку.

Користуйтеся сторонніми сервісами

Сайти букмекерів навмисне спізнюються з трансляціями і статистикою. Використовуйте сторонні сервіси, а краще виберіть відразу кілька.

Слідкуйте за часом

Ставка в самому початку матчу суперечать самій ідеї Live-ставок. З кожною хвилиною рівної гри коефіцієнт на фаворита зростає. ТБ1,5 при нульовому рахунку ставиться до 60-ої хвилини. У баскетболі і тенісі секунди можуть як створити, так і виключити можливість для вилок. Не проспіть слушної нагоди!

Загальне правило для ставок, особливо актуальне для Live - вивчайте чужі і шукайте власні стратегії. Закономірностей в даному виді ставок набагато більше, ніж в класичних.

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
 ➤ Лайв ставки на спорт | Online ставки в ході матчу в БК