Ставки на волейбол

Value-ставки на волейбол

Ставки на волейбол

Ставки на волейбол не самий популярний вид ставок. Експертів у цьому виді спорту можна перерахувати по пальцях. Але це і приваблює досвідчених гравців. Аналітика даного виду спорту дуже схожа на футбольну, але в той же час тут відсутня ймовірність нічиєї, а кількість value-ставок просто зашкалює.

Value-ставки - це лінії, в яких коефіцієнти на аутсайдерів необґрунтовано завищені. У цьому випадку ви можете ставити відсоток від банку, навіть якщо не знаєте команди, або не занадто розбираєтеся в даному виді спорту. В інших дисциплінах, наприклад, у футболі, такі ставки зустрічаються рідко і, в основному, лише в непопулярних чемпіонатах. У волейболі ж value-лінії - аж ніяк не рідкість.

Аналіз волейбольних ставок

Ставки на волейбол

Як говорилося вище, ставки на волейбольний матч багато в чому схожі з футбольними. Базовий аналіз проводиться за тими ж показниками:

  • Статистика перемог / поразок в сезоні;
  • Статистика перемог / поразок в ретроспективі;
  • Статистика ігор вдома і на виїзді;
  • Статистика особистих зустрічей;
  • Командні події (травми, трансфери і т. д.);
  • Фізична підготовка;
  • Фізична підготовка;

У той же час є і деякі відмінності. У волейболі більш активно відбувається ротація гравців. Втім, в деяких командах травма ключового гравця все ж таки може вплинути на повну картину гри. Вивчіть команди – чи грали вони без своїх лідерів?

Волейбол – це більш командна гра, ніж футбол. Зважаючи на малі розміри майданчика, відсутність взаєморозуміння веде до втрати позицій і зіткнень. Кілька таких випадків - і моральний стан команди вже підірваний. Саме тому в волейболі часто трапляються камбеки навіть, здавалося б, у виграному сеті. Ми навіть не говоримо про випадок, коли у гравця, що подає, гарно «пішла» подача.

На що ставити?

Найвигідніший вид ставок в волейболі - тотали. В даному випадку каппер прогнозує кількість набраних очок, наприклад «більше» або «менше» 179.5. Якщо ви досвідчений гравець, тоді беріться за рахунок в сеті - в цьому випадку вигода буде набагато більше.

У волейболі чимало так званих андердог, тобто команд, які, на думку більшості, найбільш слабкі. Коефіцієнти на них часто необґрунтовано завищені. Що ж стосується безпосередньо волейболу, то тут андердоги нерідко беруть один із сетів, особливо перший.

Унікальною для волейболу є онлайн ставка на підсумок першого сету. Як правило, шанси на перемогу на початку матчу досить великі, навіть для аутсайдерів. У зв'язку з цим нерідко застосовується стратегія «наздоганяння». Та ж сама стратегія активно застосовується в лайв-ставках.

Більш рідкісними, але все ж такими, що заслуговують на увагу з точки зору ставок, можна вважати лінії на індивідуальні показники гравців і досягнення турнірного результату.

Нюанси

Будьте обережні зі ставками на жіночий волейбол. Дами нерідко опускають руки і дивують як букмекерів, так і експертів. Те ж саме можна сказати про пляжний волейбол, де специфіка настільки явно виражена, що цей різновид гри можна вважати окремим видом спорту.

Лайв-ставки.Робіть ставки тільки в великих турнірах. Це не дуже популярний вид спорту, і багато букмекерів не дають можливості робити ставки до кінця матчу, що геть-чисто відсікає варіанти тоталів, результату і стратегії «наздоганяння».

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
ᐉ Ставки на волейбол онлайн • Зробити ставку на волейбол в букмекерській конторі