Ставки на хокей з шайбою від букмекерів


Непередбачуваний, і тому вигідний хокей

hockey.jpg

Хокей вважається одним з найбільш вимогливих в ставках на спорт. Це одна з найбільш динамічних і непередбачуваних дисциплін. Масла у вогонь додає і той факт, що, по суті, кожна хокейна ліга має свою специфіку: різна результативність, важливість домашніх майданчиків, поділ на аутсайдерів і лідерів, кількість принципових протистоянь і т. д.

Статистика сильно впливає на ставки на спорт. Хокей в цьому плані один із унікумів - тут роль загальної статистики невелика. Майже будь-яка дрібна подія, наприклад, травма гравця, зміни в ланках, зміна тренера по фіз. підготовці може в корені змінити установку на матч. Саме тому в хокеї настільки жорсткий поріг входження – щоб вигравати на дистанції, ви ПОВИННІ тривалий час стежити за лігою і кожною з команд.

Особливості хокею

hockey-khl.jpg

Сенсації і камбеки. У хокеї не існує явних фаворитів і аутсайдерів, особливо це помітно в НХЛ. За сезон в північноамериканській лізі проводиться понад 2500 матчів, в КХЛ - 1500. При такому темпі команди змушені проводити ротацію і розподіляти сили не тільки на дистанції, але і в кожному окремому матчі.

Статистична база. Як вже говорилося вище, кожна з команд бере участь у неймовірній кількості матчів. Це служить відмінною основою для статистичного аналізу і відстеження форми не тільки команд, а й окремих гравців. Це завжди було плюсом зокрема для ставок на хокейні матчі.

Нестабільні Live-ставки. Досвідчені гравці майже не ставлять тотали і фори, адже навіть зайвий «куплений» гол не дає такої надійності, як у футболі. Крім цього, хокей ніби створений для того, щоб бути невпевненим в подібних ставках - видалення і правило шостого гравця може змінити рахунок з досить високою вірогідністю.

Посттрансферний період. Хокейні трансфери повністю змінюють баланс сил. По-перше, це змушує постійно стежити за новинами. По-друге, це знецінює будь-які очікування на найближчі кілька турів. По-третє, не має сенсу розглядати результати команд за попередні сезони, тому що змінюються правила ставок.

Ротація команд. Постійно змінюються ланки, травмуються гравці, даються спроби для молоді та резерву. Хокей - це вид спорту, якому абсолютно не імпонує статика. Ви повинні бути в курсі всіх подій, інакше кожен тур буде заставати вас зненацька.

Особливості НХЛ

Про ставки на КХЛ у нас є окрема стаття. Що ж стосується НХЛ як найпопулярнішою хокейної ліги, то в даному випадку слід розуміти: НХЛ - це чемпіонат з величезною історією і нескінченними традиціями. Тут неймовірна кількість принципових протистоянь. Стадіони настільки великі, що роль домашнього майданчика стає мало не вирішальною.

Кожна команда, незважаючи на всю ротацію, перманентно дотримується певного стилю гри і ставить історично зумовлені завдання. Ставки на хокей як спорт з цього ракурсу виглядають грандіозно складними.

ВАЖЛИВО! Будьте обережні зі ставками на спорт - більшість контор не враховують результат в додатковий час.

8.7 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Ставки на хокей онлайн від букмекерів | Поставити ставку на хокей