Ставки на кіберспорт від букмекерів онлайн

В умовах пандемії практично всі букмекерські контори вирішили перейти на віртуальні види спорту, в яких вони приймають ставки. Це практично єдиний дієвий спосіб підтримки зацікавленості бетторов в спортивних парі, оскільки футбольні, баскетбольні та інші матчі просто не проводяться. Втім, віртуальні види спорту були актуальні і раніше, адже вони завжди були представлені в лініях букмекерських компаній. Найпопулярніші ігри, на які приймаються ставки, це: CS: GO, Dota 2, League of Legends і Starcraft.

Де зробити ставку на кіберспорт?

В цьому питанні слід звернути особливу увагу на букмекера, адже такий обсяг пропозицій щодо віртуальних парі, які пропонує ця контора, немає практично ні у кого з її конкурентів. Беттору завжди буде, з чого вибрати, а варіації кожної гри не обмежуються виключно перемогою першої або другої команди. Однак пам'ятайте, що у віртуальних видах спорту, навіть якщо мова йде про футбольні віртуальні клуби, ви все одно по суті ставите на індивідуальні протистояння. Будь то віртуальний теніс, єдиноборства, футбол – кожною командою керує тільки один гравець. Тому ви можете розраховувати на його реальну форму, кваліфікацію, і, звичайно ж, елемент везіння.


Особливості ставок на кіберспорт

Якщо ви ставите на умовний футбол, то для вас немає ніякої потреби орієнтуватися в силі команд. Якщо заявлений суперник «Реал» Мадрид, який грає, наприклад, з «Хетафе», але командою «Хетафе» при цьому управляє більш кваліфікований геймер, то звичайно фаворитом будуть саме гості, а на ділі - конкретний гравець. Всі ці тонкощі ще до старту матчу відомі букмекерам –потенціал геймерів, за яким вони визначають коефіцієнти на ту чи іншу подію, а ви вирішуєте, на що ставити.

Варто відзначити, що всі ставки на віртуальний спорт серйозно розширилися в плані вибору варіантів. Тепер вони доступні не тільки в форматі прематча, але і в лайв. Наведемо приклад з футбольною грою. Якщо класичний матч триває 90 хвилин, то тут для отримання фінального рахунку вам необхідно буде почекати не більш п'яти хвилин, а то і менше. Більш того, зазвичай пропонується відразу кілька ігор, які починаються одночасно, а по їх завершенню починаються наступні.

Це може проводитися в рамках певного турніру, який об'єднує геймерів високої кваліфікації. Вкрай рідко можна спостерігати суттєву різницю в потенціалі, і коефіцієнти більш-менш рівні. Навпроти кожної команди ви також побачите ім'я користувача, який нею управляє, і це стосується не тільки до футболу.

Кіберспорт - на що ставити?

Серед доступних вам варіантів парі можна назвати такі:

  • тотали;
  • фори;
  • хто візьме вежу;
  • кінцевий результат і так далі!

Настільки детальної статистики, як в звичайних іграх, ви не знайдете, але в цьому і є суть віртуальних змагань. Основна перевага полягає в тому, що ви можете оперативно використовувати систему «догон» або будь-яку іншу стратегію. Розрахунок таких ставок проводиться практично миттєво - відразу після завершення події, тому одразу після цього можна починати робити наступну ставку. Варто також відзначити, що букмекерські контори пропонують не занадто високі максимальні ліміти на віртуальний спорт, але їх вистачить, щоб заробляти гроші.

➤ Ставки на кіберспорт онлайн, зробити ставку на кіберспорт в БК