Прогнози на спорт

У цьому матчі фаворитом виступає австрійський клуб. Шанси суперників зрівнює ігровий тонус обох колективів - він кращий у поляків. На своїй арені Вісла спробує зіграти прагматично і мінімум не поступитися більш статусним суперникам. У підопічних Москаля є ресурси для виконання поставленого завдання на стартовий матч. Ставка на «ДІ (1Х)» оцінена букмекерською конторою Favbet коефіцієнтом 1.73. Результативність гри буде низькою через прагматичний підхід з обох сторін - ТМ (2.5) за 1.80.

Читати прогноз

Білоруському клубу буде складно проти такого досвідченого в єврокубках колективу як Лудогорець. Підопічні Демерджиєва будуть якісно контролювати м'яч і зламувати оборонні порядки мінчан завдяки власним швидкісним діям та індивідуальній майстерності футболістів. Болгарський колектив зуміє здобути важливу домашню перемогу. Ставку на «П1» можна укласти в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 1.34.

Читати прогноз

23 липня 2024

Завтра

Попри впевнену перемогу на попередньому етапі кваліфікації литовський клуб тут буде аутсайдером. Ягеллонія має перевагу в досвіді, індивідуальній майстерності футболістів. Єдиною перевагою господарів залишаються хороші ігрові кондиції завдяки внутрішньому чемпіонату, що перебуває в самому розпалі. Польський колектив поки тільки втягується в сезон. На трудову перемогу гостей можна поставити в букмекерській компанії Favbet - «П2» з коефіцієнтом 1.97.

Читати прогноз

23 липня 2024

Завтра

Якщо судити команди за контрольними іграми, за якістю демонстрованого футболу, то вона вища у домашнього колективу. Підопічні Шовковського являють собою цілісний колектив з агресивним футболом в атаці, заточеним на активність флангових гравців. Гості під керівництвом нового тренера намагаються перебудуватися на більш горизонтальну гру з якісним контролем м'яча. Динамо виглядає фаворитом. Ставка на «П1» приймається з коефіцієнтом 1.64 у букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

У матчі-відповіді сценарій розвитку події не зміниться. Контролювати хід матчу буде колектив з Польщі, який має всі ресурси для боротьби за прохід до групового етапу Ліги Європи. Команда з Косово поки сира для єврокубкових баталій. У господарів відзначається багато тактичних недоробок і слабкі показники в атаці. З огляду на всі передматчеві розклади, тут варто очікувати повторної перемоги Вісли. Ставку на "П2" вигідно робити в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт 2.26.

Читати прогноз

Обидва колективи мають скромний єврокубковий досвід. Перша гра дає серйозну перевагу словакам, які повинні просто утримати перевагу в 3 голи. Тобол постарається з перших хвилин чинити тиск на опонентів. Клуб із Казахстану перебуває в хорошому ігровому ритмі. Це має допомогти підопічним Жумаскалієва здобути підсумкову перемогу. А ось путівку в наступний етап господарям завоювати буде складно. Ставку на результат "П1" з високим коефіцієнтом 1.93 можна зробити в популярній букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Конкурентна дуель, у якій шанси команд залишаються рівними, 50 на 50. Петрокуб на своїй арені здатний знову засушити гру і діяти більш наполегливо в атаці. Але гості виглядають більш цілісним і підготовленим колективом, який перебуває в хорошому ігровому ритмі. Підопічні Олександра Седнєва здобудуть трудову перемогу. Поставити на результат "П2" можна в букмекерській компанії Favbet з вигідним коефіцієнтом 2.98.

Читати прогноз

Гра проходитиме в акуратному стилі з акцентом на надійність оборони. Динамівці у футбольному плані виглядають цікавіше за своїх суперників. Білоруська команда добре готова фізично, вміло працює через фланги. Тому, гості залишаються фаворитами на вихід до другого етапу кваліфікації ЛЧ. Ставку на результат "П2" можна зробити в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 2.55. Актуальним вибором для цієї дуелі буде парі на низьку результативність - ТМ (2.5) за 1.75.

Читати прогноз

Англійці намагатимуться скувати традиційні швидкі атаки від суперників. Такий сценарій вболівальники могли спостерігати і в протистоянні британців з голландцями. Швидкість Іспанії є ключем до успіху в цьому матчі. Оборона підопічні Саутгейта не безгрішна і часом стає вразливою під впливом якісного пресингу. І це головний шанс на успіх для команди Де Ла Фуенте. Ставку на "П1" можна зробити в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 2.48.

Читати прогноз

Готовність команд до кваліфікації Ліги Європи можна оцінювати як рівну, оскільки це буде перший офіційний матч для обох клубів. Вісла виглядає солідніше в плані кадрової наповненості та змагальних амбіцій. Колектив із Кракова може розраховувати на домашню перемогу й отримання переваги перед матчем-відповіддю в Косово. Поставити на домашній успіх польського клубу можна в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт на результат "П1" дорівнює 1.82.

Читати прогноз