Прогнози на футбольні матчі АФПЛ 2023/2024

Прогнози на футбол - АФПЛ 2023/2024

19 травня 2024

Завтра

У "Манчестер Сіті" є серйозна перевага перед "Вест Гем" за підсумками останніх зустрічей і поточною формою гравців. На "Етіхад Стедіумі" господарі сильні і впевнені, що зможуть перемогти свого суперника. Але варто пам'ятати, що "молотобійці" не збираються здаватися без бою і боротимуться до кінця. Та все ж перевага "Манчестер Сіті" надто велика, тому заграємо його перемогу, поставивши на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 1.10.

Читати прогноз

11 травня 2024

"Ньюкасл" прагнутиме показати свою найкращу гру та вийти переможцем на своєму полі, але "Брайтон" не має наміру поступатися. Ймовірно господарі все ж зможуть перемогти, враховуючи їхній рівень, поточну ігрову форму та мотивацію. Не варто забувати і про домашній стадіон. Ось тільки перемога не буде такою простою. У будь-якому разі заграємо тут результат на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 1.50.

Читати прогноз

Господарі точно не мають наміру втрачати очки в таких матчах, тому що кожен бал на все золота. Перемоги в поєдинках, що залишилися, принесуть клубу титул, тому «Манчестер Сіті» має намір їх здобути. До того ж команді не заважають більше виступи в ЛЧ. Заграємо тут ставку на «П1». Високий коефіцієнт на «П1» у БК Favbet - 1.10.

Читати прогноз

Обидві команди прагнутимуть перемоги, щоб зміцнити свої позиції в турнірній таблиці. Гості виглядають фаворитами і найімовірніше зможуть взяти тут три очки, тому обираємо "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 1.91.

Читати прогноз

Обидві команди прагнуть до перемоги і доведуть свою перевагу на полі. Вболівальники можуть очікувати багато голів і цікавих моментів у цій зустрічі. Господарі в кращій формі і більш мотивовані вигравати. До того ж їм допоможе перевага рідних стін. Завдяки цим факторам "Астон Вілла" може забрати три очки, тому виберемо ризиковану ставку на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 2.40.

Читати прогноз

Важливим фактором стане тактика головних тренерів, індивідуальна майстерність гравців та їхня фізична підготовка. За всіма цими параметрами "Ліверпуль" сильніший, а також він більш мотивований вигравати. Враховуючи все це, слід обрати тут результат на "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 1.52.

Читати прогноз

Обидві команди прагнутимуть показати свій найкращий футбол. "Вулверхемптон" покладатиметься на свою атакувальну міць, а "Арсенал" прагне контролювати гру і використовувати свої моменти. Шанси, що у гостей вийде реалізувати перевагу, дуже високі, тому логічно заграти їхню перемогу, поставивши на "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 1.37.

Читати прогноз

За історією протистоянь команд "Арсенал" має перевагу, але у футболі все можливо. Обидві команди готові до боротьби і постараються показати свою найкращу гру на полі. За класом господарі вищі і вони матимуть перевагу свого поля. З цих причин логічніше вибрати тут результат на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 1.30.

Читати прогноз

За історією зустрічей обидві команди показували непередбачувані результати і цей матч не стане винятком. Він обіцяє бути захоплюючим і насиченим емоціями. "Ньюкасл" прагнутиме показати свою силу та забити важливі голи, а "Тоттенгем" не збирається поступатися та піде на поле за перемогою. Ймовірно у гостей вийде виграти, тому обираємо "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 2.28.

Читати прогноз

Ставки на перемогу однієї з команд складні, оскільки обидві мають свої сильні сторони. Однак "Ліверпуль" зараз сильніший і дуже мотивований на взяття титулу. З цих причин вибір падає тут на "П2". Високий коефіцієнт на "П2" у БК Favbet - 1.80.

Читати прогноз