Ставки і коефіцієнти на іспанську Ла Лігу від букмекерів

Ставки на Іспанію - Ла Ліга (Прімера)

Ball 1.jpg

Іспанська Ла Ліга, або, як вона називалася раніше Прімера, завжди привертала увагу любителів ставок. Це один з найголовніших турнірів в Європі, який представляє собою довгострокове суперництво між клубами, що отримали право грати в іспанській вищій лізі. Формат турніру практично завжди однаковий - матчі починаються в серпні, і вже до травня, зазвичай, стає відомим чемпіон. Після цього витримується пауза, визначаються команди, які покинули цей турнір і клуби, які отримали право грати в ньому. Це стосується клубів, які зайняли перші місця в Сегунда Дивізіон - також досить сильному турнірі.

Експерти, які мають повне уявлення щодо обох ліг і професійні футболісти, які в них грали, підкреслюють, що основна різниця між турнірами - в Іспанії все-таки більш технічні виконавці. Однак в сучасному футболі не завжди результат зумовлює тільки техніка. Найчастіше все зводиться також до того, що найбільш важливе значення має вміння тактично вибудовувати свої схеми і реалізовувати їх на практиці.

Крім того, в Іспанії немає такої жорсткої силової боротьби, як спостерігається в Англії. В АПЛ лише одна команда грає так, як звикли це робити в Іспанії Реал або Барселона - це Манчестер Сіті. В іспанському чемпіонаті особливо виділяються арбітри - якщо в АПЛ просувається силовий футбол, то в іспанському чемпіонаті жовті картки роздають направо і наліво. Зверніть на це увагу, якщо будете формувати власну стратегію.


Зробити ставку на спорт з бонусом від букмекера

Коротко про іспанські команди

Іспанська Ла Ліга - це далеко не тільки Барселона або Реал, але і безліч інших потужних колективів.

Навіть гранди доволі часто втрачають очки, і зараз в чемпіонаті Іспанії є певна інтрига. Наприклад, ще кілька років тому коефіцієнт на перемогу Барселони в цьому турнірі був досить невисокий. Тепер це все під сумнівом - на перемогу претендують і Реал, і навіть Атлетіко Мадрид. Питання ще і в тому, що інші команди поки не підійшли до цього рівня і їм складно розраховувати на перемогу в підсумку, але очки протягом чемпіонату у конкурентів вони постійно відбирають.

На що ставити в іспанській Ла Лізі

Зазвичай гри турніру проводяться у вихідні дні, ввечері - в суботу і неділю. Однак є в неділю і кілька ігор, які проводяться в обідню пору - це для зручності глядачів. У той же час, любителі ставок на Прімеру можуть вибрати ігри для експреса і ординара. Голи тут часто забиваються на останніх хвилинах, тому є сенс вибирати щось з категорії live. Зверніть увагу на те, що ставити на статистику можна практично в кожній грі. До можливих варіацій ставок на іспанський чемпіонат по футболу відносяться:

  • тотали кутових;
  • показники жовтих карток;
  • кількість офсайдів;
  • удари в створ;
  • фоли!

Все це робить ставки на футбольні матчі ще більш різноманітними і цікавими. Букмекерська контора нерідко розігрує бонуси для постійних клієнтів - для цього необхідно зробити ставку певного розміру на ту чи іншу подію. Після цього ви отримаєте додаткову суму на рахунок в якості подарунка від БК. Ставте на Ла Лігу і вигравайте!


9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Іспанська Ла Ліга: ставки і коефіцієнти букмекерських контор, розклад матчів