Ставки на хокей КХЛ

khl.jpg

Ставки на КХЛ стали популярними з трьох причин. По-перше, там беруть участь вітчизняні команди, що викликає додатковий інтерес до ставок і аналізу. По-друге, вважаючи різницю в часових поясах, стежити за матчами НХЛ і робити LIVE-ставки досить складно, чого, природно, не скажеш про КХЛ. По-третє, у вітчизняній лізі більш яскраво виражені лідери і аутсайдери.

КХЛ має багато спільного з НХЛ. Ті самі сенсації - в кожному сезоні з'являється команда, що в попередньому сезоні була десь в кінці. Як приклад можна привести «Йокеріт». Камбеки – теж вельми часте явище, причому навіть в матчах з фаворитами. Календар КХЛ хоча і менш щільний, але так само впливає на необхідність розподілу сил. У зв'язку з цим і статистична база в лізі дуже хороша. Але збіги закінчуються на нестабільності LIVE-ставок.

Відмінності КХЛ від НХЛ

 • В НХЛ за сезон проводиться 2500 матчів проти 1500 в КХЛ. Менша завантаженість - більша надійність;
 • Великий майданчик, а значить - можливість захисних варіацій стратегії;
 • У КХЛ ще з часів Вищої Ліги є група принципових суперників як в ретроспективі, так і в амбіціях на чемпіонство;
 • КХЛ – це низова ліга. Тотали на вітчизняну лігу даються в 4.5 голи проти 5.5 в НХЛ;
 • З урахуванням територіальної протяжності Росії матчі з далекосхідними командами схиляються до перемоги господарів (Амур, Адмірал);
 • Останній виїзний матч серії, як правило, закінчується поразкою гостей. Перед домашньою серією команди отримують перепочинок;
 • У КХЛ дуже малий відсоток овертаймів: 13% проти 23,2% в НХЛ;
 • У КХЛ не так очевидна перевага домашнього майданчика. Пов'язано це з різним рівнем класу команд, а також з не настільки грандіозним інтересом до хокею, як в Америці;
 • Менший вплив ротацій і трансферів на баланс сил - календар КХЛ більш-менш щадний, а склади - рівні;
 • Найрезультативніші періоди в КХЛ - другі.

LIVE-ставки в КХЛ

Плей-офф у КХЛ носить зовсім інший характер, ніж регулярний чемпіонат. Пов'язано це з тим, що вже не потрібно розподіляти сили і боротися за різницю шайб. Мета очевидна - перемогти і пройти в наступний етап КХЛ. Сьогодні ставки на цей етап мають певні закономірності.

 1. Тотал 1,5 в першому періоді. Ця ставка надзвичайно логічна як для фаворитів, так і для тих, хто намагається відігратись. Команди готові багато чим пожертвувати, аби забити перший гол. З самого початку матчу команди грають в шаленому темпі, і ми радимо вам цим скористатися.
 2. Якщо господарі-фаворити забивають гол, то вони перемагають. Як говорилося вище, різниця між хорошою командою і «середнячком» в КХЛ більш відчутна, тому в таких матчах фаворити, зазвичай, свого не упускають.
 3. Доволі висока ймовірність гола на останніх десяти хвилинах. У плей-офф різниця голів абсолютно не важлива. Тому є досить висока ймовірність того, що команда заб'є з шостим гравцем на полі, пропустить в порожні ворота або ж шайба проб'є сітку в запалі фінальної боротьби.

Ми робимо якісні прогнози на ставки КХЛ тільки завдяки тому, що пильно стежимо за лігою не лише в статистичному аналізі, але і в ракурсі історії подій. Вирішіть для себе, чому варто довіряти нам, і ви зрозумієте, коли зможете довіряти собі!

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Ставки на хокей КХЛ від кращих букмекерів, ставки на матчі КХЛ