Прогнози на Лігу Європи з футболу 2023/2024

Прогнози на футбол - Ліга Європи 2023/24

18 квітня 2024

Французи увійшли в період спаду форми і стрімко втрачають позиції на всіх фронтах. У першому матчі колектив з Лісабона показав свою перевагу в класі, але все ж допустив кілька оборонних помилок. Це не заважає залишатися Ді Марії та компанії фаворитами єврокубкового протистояння. Ставка на результат "П2" оцінена букмекерською конторою Favbet високим коефіцієнтом 2.93.

Читати прогноз

У матчі-відповіді підопічним Клоппа вже нема чого втрачати, оскільки команда перебуває на межі вильоту з турніру. Ліверпуль з перших хвилин протистояння буде пресингувати суперників, більше володіти м'ячем і створювати гольові можливості. Аталанта постарається працювати як і в першій дуелі - контратаки, низька і щільна оборона. Гості виглядають фаворитами матчу. Ставка на "П2" отримала вигідні котирування від букмекерської контори Favbet - 1.74.

Читати прогноз

18 квітня 2024

Шанси на позитивний результат у матчі у господарів є тільки в разі слабкої мотивації від гостей і надмірного святкування нещодавно завойованого чемпіонського титулу. Навряд чи "фармацевти" припустяться подібної помилки. Гості дисциплінована команда зі швидкісною грою. Футболісти Байєра часто грають в один дотик, міняються позиціями в атаці та всіляко дезорієнтують суперників. Усе це робить німецький колектив явним фаворитом у цьому протистоянні. Парі на результат "П2" можна укласти в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 2.01.

Читати прогноз

18 квітня 2024

Гості не будуть з перших хвилин бігти відіграватися і розкриватися перед тактично вивіреними суперниками. Це буде прагматична гра двох типових італійських команд. Ніхто не буде здивований підсумковою нічиєю в цій дуелі. Невеликими фаворитами матчу-відповіді виступають футболісти Роми. Ставка на "П1" оцінюється БК Favbet коефіцієнтом 2.93. Парі можна підстрахувати "подвійним результатом", який враховує і потенційну нічию - ДІ (1Х) за 1.60.

Читати прогноз

11 квітня 2024

Обидва клуби розуміють і прекрасно знають сильні та слабкі сторони один одного. Зараз Рома мало в чому поступається міланському гранду в плані ефективності гравців і тактичної моделі гри. Тому, підопічні Стефано Піолі будуть обережними на зеленому газоні, діятимуть з оглядкою на свої ворота. Висока ймовірність нічийного результату в першому матчі двох італійських клубів. Поставити на результат "Х" із вигідним коефіцієнтом 3.62 можна в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

11 квітня 2024

На своїй арені "фармацевти" показують видатні результати. Тактична модель Байєра будується на непоганому рівні контролю м'яча і грі в один дотик. Класичні футбольні стіночки доведені у німецького колективу до автоматизму і допомагають розкривати найбільш насичену оборону суперників. Тут гра буде двосічною, але ефективність буде на боці господарів. Ставку на "П1" можна зробити в БК Favbet з коефіцієнтом 1.56.

Читати прогноз

11 квітня 2024

Нещодавно Марсель зазнав першої поразки під керівництвом Гассе. Можна вважати, що ця печатка зламана. Бенфіка виглядає більш цілісною і мотивованою командою з багатим на талановитих футболістів складом. Португальський колектив буде терзати захисні порядки суперників за рахунок власних швидкісних атак. Результат дуелі вирішать два матчі, але тут саме "орли" є фаворитами. На результат "П1" можна укласти вигідне парі в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 2.05.

Читати прогноз

У цій парі суперників італійському клубу можуть допомогти тільки дві речі - футбольне диво і недооцінка від суперників. Самі гравці з Бергамо навряд чи зуміють диктувати свої умови на "Енфілді". Англійський гранд грає завжди тільки на перемогу, діє потужно, створює велику кількість гольових нагод. У хорошій формі перебувають Салах, Нуньєс, МакАллістер і Діас. Ці хлопці приведуть Ліверпуль до чергової перемоги в сезоні. Ставка на "П1" отримала від букмекерської компанії Favbet коефіцієнт 1.40.

Читати прогноз

Якщо дивитися на ігрову складову команд і їхній кадровий потенціал, то український клуб має цікавіший і перспективніший вигляд. Але в моменті сильніші підопічні Гаттузо. Марсель на своїй арені зіграє більш розкуто, постарається зменшити кількість помилок біля своїх воріт. Це дасть змогу французам контролювати гру і отримати ключову перевагу. Ставку на "П1" вигідно можна укласти в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт 1.74.

Читати прогноз

Складний матч для обох команд. Багато чого залежатиме від рівня готовності "гірників", які набирали обертів тільки на зборах і в контрольних іграх. Пушич залучив до тренувального процесу низку фахівців із функціональної підготовки і, припустимо, що проблем із фізичною готовністю в номінальних господарів не буде. А це означає, що саме український колектив є невеликим фаворитом у першому матчі. Ставка на "П1" отримала від БК Favbet коефіцієнт 3.17. Не варто виключати і потенційну нічию - "ДІ (1Х)" за 1.66.

Читати прогноз