Про нас

Інформація на сайті Sport-booking.com.ua має ознайомлювальний характер. Ми не приймаємо грошей на ставки. Ми надаємо вичерпну інформацію про найкращі букмекерські контори та ставки на різні види спорту.

Експерти-прогнозисти Sport-booking.com.ua щодня публікують спортивні прогнози з детальною аналітикою абсолютно безкоштовно; у нашому беттинг-центрі ви можете знайти найбільші коефіцієнти букмекерів, а в розділі "Бонуси" - актуальні ексклюзивні промокоди та акції від наших партнерів-букмекерів.

Sport-booking.com.ua – ваш вірний гід у світі спортивних ставок. Сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам ухвалити правильне рішення.

Що ми пропонуємо

Независимые рейтинги букмекеров

Незалежні рейтинги букмекерів

Наша мета – допомогти гравцям оцінити переваги та недоліки різних легальних букмекерських контор. Для цього ми складаємо рейтинги та збираємо відгуки. Кожен із рейтингів порівнює букмекерів за ключовими параметрами, що дає можливість користувачам вибрати відповідну контору для їхньої гри.

Спортивные прогнозы с подробной аналитикой

Спортивні прогнози з детальною аналітикою

Наші спеціалісти зі світу спортивних ставок щодня публікують безкоштовні прогнози на майбутні події різних видів спорту з детальною аналітикою. Інформація від професіоналів допоможе на шляху до успішних ставок.

Бонусы и акции букмекеров

Бонуси та акції букмекерів

Ми ретельно вивчаємо всі бонуси, які пропонують легальні букмекерські контори, вручну збираємо та аналізуємо інформацію про них. Ми також розбираємо умови відіграшу бонусів та вказуємо на можливе підводне каміння, щоб допомогти гравцям приймати усвідомлені рішення при виборі букмекерської контори.

Лучшие коэффициенты букмекеров

Лучшие коэффициенты букмекеров

У нашому беттинг-центрі ви знайдете найкращі коефіцієнти букмекерів на майбутні ігри різних видів спорту. Матчі сьогодні, завтра, на тижні - скористайтесь фільтром і знайдіть потрібний вам матч.

Советы новичкам и не только

Поради новачкам і не тільки

Ми постійно оновлюємо та доповнюємо навчальні матеріали у "Школі ставок", де новачки в беттингу можуть знайти інформацію про роботу ЦУПІС та кожну конкретну ліцензовану БК, а також про різні види ставок, стратегії гри та інші аспекти. Якщо гравці не зможуть знайти відповіді на свої запитання, вони можуть звернутися до наших фахівців.

Советы новичкам и не только

Матеріали від експертів

Ми надаємо гравцям детальні огляди майбутніх подій, спілкуємося з досвідченими гравцями та розповідаємо про тенденції у ставках. Ті, хто зацікавлений у світі ставок, знайдуть у нас аналітичні статті, огляди змін у законодавстві, інтерв'ю з керівниками контор та багато іншого.

Наша команда

Задати питання

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на Ваші питання.
Введіть код:
* - Обов'язкові поля