Ставки на теніс онлайн

Специфіка ставок на теніс

tennis.jpg

Ставки на теніс кардинально відрізняються від ставок на футбол, хокей або баскетбол. У тенісі немає такого складного, і в той же час ключового терміну, як команда. Погодьтеся, аналізувати матч між двома спортсменами набагато простіше, ніж брати до уваги форму двадцяти двох гравців, при цьому передбачаючи заздалегідь стратегічні наміри тренерів.

В порівнянні з футболом теніс виглядає куди простіше. Гравець не встиг відновити форму після травми? Буде грати в півсили. Спортсмен занервував після спірного моменту і розтрощив ракетку? Гра піде не в його користь. Саме тому теніс привабливий в першу чергу за LIVE-лініями. Подвійна помилка, вдала «свічка», серія ейсів – мати вплив на хід гри може все о завгодно, причому в будь-який проміжок часу.

Як аналізувати ставки на теніс

tennis-man.jpg

По-перше, ви повинні розуміти, що тенісисти далеко не завжди мотивовані перемагати. Лідери світового рейтингу викладаються на повну в турнірах Великого Шолома. У менш престижних змаганнях вони переслідують зовсім інші цілі - накопичення очок рейтингу, перевірка форми після травми, збереження ігрового тонусу, отримання преміальних і т. д.т.д.

По-друге, в ставках на теніс вкрай важливу роль відіграє статистика. У хокеї, баскетболі та футболі вона лише супроводжує елемент. У тенісі статистика - ключова передумова для прогнозу.

Аналіз ставок проходить за наступними критеріями:

 • Статистика ігор протягом сезону;
 • Статистика ігор на даному типі покриття;
 • Статистика особистих зустрічей;
 • Гра на подачі;
 • Гра на прийомі;
 • Виходи до сітки;
 • Манера гри (розмірений або агресивний початок, надійні або ризиковані подачі і т. д.).

У той же час не забувайте про вік спортсмена і його фізичну форму, на яку можуть впливати як додаткові турніри (в парному розряді, в збірних), так і довгі перельоти між країнами.

Кілька порад щодо ставок

tennis2.jpg
 1. Не квапте події. Теніс - гра мінлива, і фаворити тут програють не так вже й рідко.
 2. Вивчіть ставки на фору. На даний момент це найпопулярніший вид ставок в тенісі.
 3. Не ставте на незнайомих вам гравців. Будь-який поважаючий себе гравець на ставках вивчає всілякі факти про лінії.
 4. Не ставте за умов рахунку 4: 4 і на тайм-брейк. По суті, це як пенальті у футболі - чиста лотерея.
 5. Запам'ятайте важливість мотивації гравців. Нехай ми вже про це говорили, але це дійсно важливий пункт, яким багато гравців просто нехтують.

Кращі БК для ставок на теніс

До числа кращих контор для тенісних ставок входять БК. У цих букмекерів кращі лінії, відмінні коефіцієнти і гарне обслуговування LIVE-ставок.

Трохи позаду них знаходяться букмекерські контори, які хоч і не спеціалізуються на тенісі, але все ж таки мають відмінні коефіцієнти. Відкрийте рахунки одразу в декількох з них і почніть заробляти!

СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
ᐉ Ставки на теніс онлайн 🎾 | Зробити ставку на теніс в букмекерській конторі