Прогнози на футбол - Чемпіонат Італії (Серія А)

Прогнози на футбол-Чемпіонат Італії (Серія А)

20 травня 2024

Матч буде в'язким і спрямованим насамперед на стримування атакувальних дій з боку суперників. Не варто виключати й підсумкову нічию, яка перенесе визначення бронзового призера Серії А на останній тур чемпіонату. Такий результат дасть додаткові шанси для Аталанти. Ставку на ймовірну нічию "Х" можна зробити з вигідним коефіцієнтом 3.21 у букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

19 травня 2024

Завтра

Гранична мотивація столичного клубу дає йому додаткову перевагу в дуелі з Інтером, який вже оформив чемпіонський титул. Лаціо може вміло використовувати контратакуючий потенціал і високий пресинг. Підопічні Тудора вже ввібрали вимоги нового тренера і ведуть серію з 6 офіційних матчів без поразок. Саме гості тут фаворити. Ставку на "П2" можна зробити в букмекерській конторі Favbet - вигідний коефіцієнт 5.23.

Читати прогноз

18 травня 2024

Сегодня

У двох крайніх очних матчах "россо-нері" зуміли взяти гору над туринським клубом. Турнірна мотивація у суперників далека від оптимального рівня, як і кондиції в крайніх турах Серії А. Перевага в класі та тактичній гнучкості на боці гостьового колективу. Це робить Мілан фаворитом протистояння. Підопічні Піолі виграють із невеликою перевагою в рахунку. Ставка на "П2" оцінюється букмекерською компанією Favbet коефіцієнтом 2.58.

Читати прогноз

Судячи з результатів команд в крайніх офіційних іграх, підопічні Франческо Кальцоні все ж вирішили дограти сезон і забути його як страшний сон. Неаполітанці вже не борються за високі результати, оскільки Ліга Конференцій для них буде зайвим навантаженням у наступній першості. З високою часткою ймовірності на гостей чекає чергова зміна тренера влітку і перебудова складу. На цьому тлі Фіорентина зобов'язана здобувати домашню перемогу. Парі на "П1" оцінюється букмекерською конторою Favbet вигідним коефіцієнтом 2.65.

Читати прогноз

Обидва клуби на фініші змагальної дистанції вирішують локальні турнірні завдання. Для "фіалок" вони виглядають більш амбітними і спрямованими на завоювання єврокубкової путівки на наступний сезон. Тут підопічні Італьяно прагматично розхитуватимуть оборону "червоно-білих" і знайдуть можливість для оформлення перемоги над середняком Серії А. Зробити ставку на результат "П1" можна в БК Favbet із коефіцієнтом 1.63. Високої результативність у цьому матчі не буде. Команди постараються діяти з оглядкою на оборону - ТМ (3.5) за 1.44.

Читати прогноз

12 травня 2024

Обидві команди розраховують у цьому протистоянні набрати очки. Для римлян головним завданням буде домінування на зеленому газоні та реалізація своїх гольових можливостей біля воріт скромних опонентів. У гостей шанс криється в тотальній обороні з низьким блоком і контратакувальними діями. Фланги в Емполі діють слабко. Лаціо виглядає явним фаворитом протистояння завдяки великому досвіду футболістів і високих змагальних амбіцій. Ставку на результат "П1" можна зробити в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт 1.66.

Читати прогноз

11 травня 2024

Інтригуюче протистояння двох амбітних колективів зі своїми сильними і слабкими сторонами. Неаполітанці прекрасно почуваються з великою кількістю вільних зон, вміло працюють на швидкості, але мають проблеми в оборонній фазі гри (44 пропущених голи на тлі 27 у суперників). Команда Мотти вирізняється прагматизмом і вмінням утримати мінімально прийнятний результат. Це робить гостей фаворитами дуелі. Ставка на "П2" котирується в букмекерській конторі Favbet за 3.71. Вигідним вибором буде парі з підстраховкою - ДІ (Х2) з коефіцієнтом 1.82.

Читати прогноз

10 травня 2024

Господарі мають граничну змагальну мотивацію. Команда Ді Франческо навчилася здобувати очки на регулярній основі, нехай це переважно нічийні результати. Гості перевершують опонентів за всіма параметрами, крім бажання і прагнення здобути позитивний результат. І це важливий компонент у цьому протистоянні. Ставка на класичний результат "Х" і чергову нічию для Фрозіноне в букмекерській конторі Favbet принесе беттерам високий коефіцієнт 4.50.

Читати прогноз

6 травня 2024

Неаполітанці недостатньо сильні в атаці, щоб претендувати на розгромну перемогу над аутсайдером італійського чемпіонату. Удінезе зуміє нав'язати боротьбу фавориту завдяки насиченню лінії оборони, центру поля і низького блоку. Підопічні Кальцоне працюватимуть першим номером, активно задіюватимуть фланги та розкриватимуть масивні оборонні порядки суперників. Це дасть змогу гостьовому колективу набрати важливі 3 пункти до свого активу. Ставка на «П2» оцінена букмекерською конторою Favbet коефіцієнтом 2.08.

Читати прогноз

5 травня 2024

На даному етапі сезону Ювентус не відповідає своїми ігровими показниками статусу гранда національного футболу. Команда грає вальяжно, часто має проблеми з реалізацією тактичного задуму на матч і відверто слабко виглядає в атакувальній фазі гри. А ось Рома значно додала в плані ефективності, і тут буде фаворитом домашнього для себе протистояння завдяки належному ступеню агресії в атаці та впевненості у своїх силах. Ставка на результат «П1» оцінена букмекерською конторою Favbet високим коефіцієнтом 3.01.

Читати прогноз