Прогнози на Хокей

Хокей

25 травня 2024

У 3 крайніх особистих зустрічах шведи незмінно перемагали чехів і показували свою перевагу в класі. Саме наявність великої кількості гравців з клубів НХЛ має стати ключовим фактором у цій дуелі. Чехія мала невдалі ігри на груповому етапі, тоді як сіверяни виглядали бездоганно. Підопічні Сема Халлама є фаворитами в цій дуелі. Ставку на результат матчу "П1" з високим коефіцієнтом 2.16 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

На минулорічній світовій першості команди зустрічалися в очній дуелі, і тоді північноамериканці ледве здобули перемогу. Зараз різниця в потенціалі цих команд виглядає більш значущою на користь підопічних Туріньї. Досвідчений фахівець поставив підопічним яскравий і результативний хокей з ефективними діями в атаці. Тож, Канада тут має виграти з перевагою в рахунку у 2-3 шайби. Ставку на перемога господарів з мінусовою форою "Ф1 (-1.5)" можна зробити з коефіцієнтом 1.74 у букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Цей матч має відкрити справжні перспективи у Швеції на завоювання престижного трофея. Суперники по чвертьфіналу виглядають не найкращим чином, мають велику кількість тактичних і кадрових проблем. Команда "жовто-синіх" зуміє заволодіти ініціативою з перших хвилин матчу і здобуде підсумкову перемогу над опонентами. Поставити на "П1" з вигідним коефіцієнтом 1.75 можна в букмекерській конторі Favbet .

Читати прогноз

Команди регулярно зустрічаються на міжнародній арені, і статистика їхніх очних дуелей свідчить на користь підопічних Харольда Крайса - 4 перемоги в 5 крайніх зустрічах. Нині Німеччина справді виглядає цікавіше за французів, має вагоміший кадровий потенціал і планує дійти до фінальних стадій турніру. Гості здобудуть перемогу. Поставити на результат "П2" можна в букмекерській конторі Favbet - вигідний коефіцієнт 1.56.

Читати прогноз

На європейських хокейних іграх фіни здобули комфортну перемогу над "хрестоносцями". Але зараз уже Швейцарія виглядає фаворитом завдяки своїй якісній тактичній підготовці та високій ефективності лінії атаки. Класична ставка на "П2" котирується букмекерською конторою Favbet з високим коефіцієнтом 3.21.

Читати прогноз

19 травня 2024

Багато що тут залежатиме від кондицій американців, які мають ставати кращими по ходу змагальної дистанції. Підопічні Хайнса зобов'язані скористатися власною перевагою в класі та переграти менш майстерних суперників. У Казахстану шанси на позитивний результат є тільки в разі недооцінки з боку опонентів. Ставку на велику перемогу господарів "Ф1 (-3.5)" можна зробити з коефіцієнтом 1.94 у БК Favbet.

Читати прогноз

Словаки набрали хороші кондиції та успішно діють з позиції сили на світовій першості. Суперники не з простих, але збірна Словаччини вже навчилася в потрібний момент переходити на прагматичний хокей. Латвійці розчарували в дуелі з Німеччиною, де німці зуміли оголити всі ігрові проблеми опонентів. Номінальні господарі тут є фаворитами. Ставку з вигідним коефіцієнтом 1.55 на "П1" можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

18 травня 2024

Гра буде яскравою і динамічною з перших хвилин. Темп постарається задати Швеція, яка володіє потужним кадровим потенціалом. Сіверянам важливо буде не забувати про оборону. Латвійці непогано працюють другим номером і здатні якісно реалізовувати небезпечні гольові моменти. Фаворитами дуелі є шведи. Підопічні Халлама зуміють здобути важливу перемогу і відсіяти одного з конкурентів у боротьбі за лідерство в групі. Поставити на "П2" з коефіцієнтом 1.25 можна в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Полякам буде непросто давати бій міцній німецькій збірній, де є гравці з клубів НХЛ, а також хокеїсти, які пограли на високому континентальному рівні. На боці номінальних гостей змагальна мотивація і прагнення домогтися результату. Хоча б нічию в основний час підопічні Роберта Калабера можуть утримати. Ставимо краще на успіх гостей з урахуванням невеликої плюсової фори (підстраховка) "Ф2 +3.5" з коефіцієнтом 1.94 від букмекерської контори Favbet.

Читати прогноз

17 травня 2024

Тут у Польщі мінімальні шанси на позитивний результат. США перевершують суперників за багатьма показниками, включно з якістю складу та потужністю атакувальної лінії. Змагальна мотивація підопічних Хайнса не дозволяє північноамериканцям недооцінювати суперників. Американці зуміють здобути переконливу перемогу. Ставку на "Ф2 (-4.5)" можна зробити з коефіцієнтом 1.59 у букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз