Ставки на футбол онлайн


football.jpg

Якщо ви вирішили зробити ставки на футбол онлайн, то повинні врахувати те, що футбол (як і NFL в Америці) - найпопулярніший вид спорту. З одного боку, це дозволяє зробити цілий ряд приємних висновків: найширша лінія ставок, довгий додатковий розпис, відмінна статистична база і величезне різноманіття стратегій. Але з іншого боку футбольні ставки вимагають куди більше знань і навичок, ніж будь-який інший вид спорту.

Якщо в умовному кінному спорті, в теорії достатньо відстежувати навички спортсменів і фізичну готовність коней, то в футболі необхідно знайти золоту середину між статистикою, командним станом, амбіціями і футбольними подіями.

Зважувати ризики підчас прогнозу необхідно з трьох позицій: позиції статистики, позиції експерта і позиції букмекера.


Зробити ставку на спорт з бонусом від букмекера

Статистика

Створюючи онлайн ставку на футбол, ви повинні почати зі статистичного аналізу.

Стадія сезону

 • Положення команди в турнірі;
 • Очне протистояння команд в минулому сезоні;
 • Очне протистояння команд в історичному діапазоні;
 • Статистика домашніх / виїзних зустрічей.

Жодних хитрощів у статистиці немає - це суто об'єктивний метод оцінки. Але пам'ятайте, що різниця між дилетантом і експертом базується на тому значенні, яке дає статистика. Вона лише окреслює межі прогнозу, але ні в якому разі не формує його, хоча, в той же час, і недооцінювати її ні в якому разі не варто.

Експертний аналіз

Експерти займаються тим, що шукають взаємозв'язки і закономірності в футбольних і навколофутбольних подіях. До таких відносять:

Трансфери

 • Тренерський склад;
 • Травми і дискваліфікації;
 • Манера гри;;
 • Психологічна і фізична форма команди та інше

Існує безліч факторів, що мають вплив на результат матчу. Більшість з них пов'язані з моральними кондиціями команд. На психічний стан гравців можуть вплинути такі події, як, зокрема, придбання суперзірки за величезним контрактом, зменшення зарплат, недовіра до тренера і навіть криза національної федерації футболу. Саме тому, перед футбольними онлайн ставками слід прислухатись думки експертів, аналізувати пресу, шукати будь-які свіжі новини, пов'язані з командами - тоді ваш прогноз буде менш ризикованим.

Букмекери

Зважаючи на популярність футболу, в ньому розбираються не тільки глядачі і гравці, але і букмекери. Для того, щоб ефективно грати проти контор, ви повинні врахувати наступні факти:

 1. Котирування букмекерів завжди об'єктивно обґрунтовані, особливо в тих випадках, коли коефіцієнт на топ-клуб або на явного фаворита завищений.
 2. Котирування змінюються не тільки зважаючи на те, яка з команд має на вигляд більше переваг, але і в залежності від розміру ставок гравців на ту чи іншу команду.
 3. Коефіцієнти можуть змінюватися протягом декількох секунд - і це неоднозначна ситуація. Зробивши онлайн ставку на футбол, ви можете зловити вдалий момент, а можете, навпаки, його і проґавити. Особливо це актуально в Live-прогнозах
 4. Кожна букмекерська контора має більш-менш постійну маржу, ліміти і стратегії поведінки в тій чи іншій ситуації. Якщо ви все це вивчите, то зможете обіграти контору навіть не знаючи напевне, на кого ставити.
 5. Букмекери - теж живі люди. Якщо більшості нічого не відомо про п'ятий дивізіон чемпіонату Англії, значить є вірогідність очевидної помилки в подібному матчі і зі сторони БК

Кращий букмекер для ставок на спорт


Про роль випадковості в ставках

Поруч з усіма обставинами, що впливають як на результат матчу, так і на прогноз, особливе місце займає поняття математичного очікування, спрощена формула якого виглядає як KxP> 1, де K - коефіцієнт, а P - ймовірність позитивного результату. Завдяки різноманіттю математичних теорій є можливість раціонально зважити ризики. Це дозволяє виграти на дистанції в вірогідністю успіху практично на 100% .

Водночас існують і більш прості стратегії, завдяки яким ставка на футбольний матч реалізується майже зі стовідсотковою ймовірністю. Правда, і дохід в цьому випадку буде нестабільним і неминуче меншим (див. тактику «наздоганяння», «вилки»).

Наші прогнози не обґрунтовані фактами, але й будуються з міркувань вигоди і найкращих коефіцієнтів серед букмекерів. Тому заведіть рахунки в декількох букмекерських конторах – тоді ваші ставки на футбол будуть найбільш прибутковими.


СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Ставки на футбол онлайн • Букмекерскі ставки ᐉ UA-Футбол