Прогнози на футбол

Футбол

Румунська збірна не показала нічого видатного на груповому етапі. Тиск від бельгійців підопічні Йорданеску стримати не зуміли, показавши свою вразливість перед більш майстерними опонентами. А ось голландці в кожному матчі виглядали конкурентно і були близькі до перемоги над французами. Тож, саме "помаранчеві" є тут серйозними фаворитами. Нідерланди добудуть путівку до чвертьфінальної стадії турніру. Ставку на "П2" з коефіцієнтом 1.47 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Це буде конкурентна гра з невеликою ігровою перевагою у французів. Команда Дешама виглядає більш злагодженим колективом, ніж часто інертні бельгійці. Повільна оборона "червоних дияволів" навряд чи зуміє надійно перекрити кисень Мбаппе, Дембеле та іншим швидкісним гравцям Франції. Ставку на "П1" з вигідним коефіцієнтом 1.95 можна зробити в букмекерській конторі Favbet. У грі очікуються низькі показники результативності - парі на ТМ (2.5) за 1.67.

Читати прогноз

Контроль матчу буде повністю на боці команди Роберто Мартінеса. Португалія вміє грати потужно в атаці, вигравати підбори на регулярній основі та накочувати другу атакувальну хвилю на оборону суперників. Словенці в групі не зустрічалися з опонентами подібного рівня. У команди Кека немає гравців рівня Кварацхелії та Мікаутадзе, щоб зламати захист португальців. Ставка на перемогу господарів "П1" оцінюється відомою букмекерською конторою Favbet вигідним коефіцієнтом 1.43.

Читати прогноз

30 червня 2024

Іспанія гратиме у своєму звичному стилі, планомірно тиснутиме на суперників, шукатиме вільні зони в обороні грузинської команди. Підопічним Віллі Саньоля буде складно стримувати налагоджений механізм підопічних Де Ла Фуенте. Плюс, не варто забувати про горезвісний клас гравців і турнірну мотивацію. Навряд чи Грузія зуміла б обіграти Португалію, якби та була мотивована в турнірному плані. Ставка на результат "П1" приймається в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 1.23.

Читати прогноз

У цьому матчі між собою зійдуться дві команди з прагматичним ігровим стилем. Британці будуть змушені розкривати оборону словаків, оскільки колективу Кальцоне немає сенсу грати першим номером. І тут головні надії шанувальників збірної Англії пов'язані з персоналіями в особі Кейна, Беллінгема, Сака і Фодена. Ці хлопці здатні показати якісну реалізацію моментів на зеленому газоні. Ставку на перемогу номінальних господарів можна зробити в букмекерській конторі Favbet з вигідним коефіцієнтом 1.45.

Читати прогноз

29 червня 2024

На данську оборону на груповому етапі ніхто не чинив такого пресингу, як це вміють робити німці. Юліан Нагельсманн навчив підопічних грати з позиції сили. У такій стилістиці німці мають усі шанси пробитися до чвертьфіналу без зайвих витрат енергії. Ставку на підсумкову перемогу господарів турніру з вигідним коефіцієнтом 1.71 можна зробити в популярній букмекерській компанії Favbet.

Читати прогноз

Це буде конкурентний матч із легкою перевагою більш маститих італійців. Підопічні Спаллетті повинні показати вагомий прогрес, щоб знову претендувати на титул. В іншому випадку прохід до чвертьфіналу буде для італійців максимально можливим результатом. Тут гості виграють із мінімальною перевагою - коефіцієнт на результат "П2" у БК Favbet становить 2.35. Вигідною ставкою буде "ТМ 2.5" за 1.60. Гра буде прагматичною та орієнтованою на оборону з обох сторін.

Читати прогноз

26 червня 2024

У кожному з матчів на турнірі підопічні Реброва припускалися позиційних помилок в обороні, які стануть для них фатальними в протистоянні з такими досвідченими суперниками як бельгійці. Колектив Доменіко Тедеско не безгрішний, але все ж таки має значно більший ресурс, ніж суперник, для досягнення переможного результату. Ставка на результат "П2" з вигідним коефіцієнтом 1.71 приймається в БК Favbet. Матч буде проходити в прагматичній манері, а результативність команд не перевищить позначку в 2 забитих м'ячі - ставка на ТМ (2.5) за 2.22.

Читати прогноз

25 червня 2024

Французи можуть сповна скористатися постійними помилками команди Пробежа в обороні. На сучасну Польщу вже немає особливих надій, особливо з прицілом на рівень опозиції. Підопічні Дідьє Дешама тут можуть здобути перемогу з великою перевагою в рахунку. Найкращим варіантом для ставки буде класичний результат "П1" з коефіцієнтом 1.33 від букмекерської компанії Favbet. Також можна укласти вигідне парі на "Ф1 (-1.5)" за 1.92.

Читати прогноз

Гра буде наповнена боротьбою на кожній ділянці поля, оскільки підсумковий результат має колосальне значення для обох збірних. Україна гарантовано матиме сильніший вигляд, ніж у першому матчі, тоді як словаки навряд чи стануть кращими. Це шанс для підопічних Реброва повернути адекватні шанси на вихід із групи. Ставку на перемогу номінальних гостей можна зробити в букмекерській конторі Favbet - коефіцієнт на "П2" становить 2.15. Також можна використати підстраховку у вигляді нульової фори - Ф2 (0) за 1.51.

Читати прогноз