Прогнози на футбол - Чемпіонат Білорусі

Прогнози на футбол-Чемпіонат Білорусі

24 жовтня 2022

Виходячи з виступів команд в останніх матчах, складається відчуття, що матч повинен закінчитися нічиєю з невеликою кількістю голів. Але у Німана немає мотивації, а для БАТЕ кожен матч, як фінальний. Прогноз: БАТЕ-Німан. 1:0. Кращі коефіцієнти на цей матч у Вінлайн, Парібет і 1хСтавка. Також можна поставити на ТМ 2,5. Матч очікується низовим.

Читати прогноз

7 серпня 2022

БАТЕ-визнаний фаворит і більш класна команда, але зараз знаходиться не в кращій формі і психологічному стані. Славія останнім часом справно набирає очки, але іноді провалюється з лідерами. Проте, можна ризикнути і поставити на подвійний результат на користь Славії. Прогноз: БАТЕ – Славія 1: 1. Команди Атакуючі за мірками білоруського футболу, тому ставка «обидві заб'ють» тут також доречна. Кращі коефіцієнти на подвійний результат на користь Славії у Парібет, Вінлайн, 1хСтавка.

Читати прогноз

Запасу міцності у Шахтаря вистачає, щоб здобувати очки в матчах з аутсайдерами, а команда з Бреста як і раніше знаходиться в поганій формі. Гості не зможуть здобути очки в грі з командою більш високого класу.Прогноз: Шахтар – Динамо 1: 0. кращі коефіцієнти на перемогу Шахтаря в цьому матчі у «Вінлайн», «Парібет» і «1хставка». Також можна поставити на ТМ 2,5, оскільки обидві команди забивають мало в цьому сезоні.

Читати прогноз

Славія погано грає з лідерами, а Шахтар середнякам поступається по великих святах. Гості повинні впоратися, але матч не стане для них легкою прогулянкою. Прогноз: Славія-Шахтар 1: 2. Також можна поставити на "обидві заб'ють", так команди мають у своєму активі лише по три матчі за весь сезон, де вони не змогли розпечатати ворота суперника. Кращі коефіцієнти на перемогу Шахтаря в Винлайн, 1хСтавка, Парибет.

Читати прогноз

У кожній лінії Енергетик сильніше, знаходиться в кращій фізичній формі і психологічному стані. Його поразку або нічию з розібраним Дніпром можна розцінювати, як сенсацію. Прогноз: Енергетик-Дніпро 2: 0. Кращі коефіцієнти на перемогу Енергетик БГУ в 1 х Ставка, Паритет, Вінлайн.

Читати прогноз

І Шахтар, і Торпедо далекі від кращої форми і якості гри, але «гірники» володіють великим запасом міцності, і поступово почали виходити на свій пік. Аналогічних слів не можна сказати про Торпедо. Прогноз: Шахтар Солігорськ-Торпедо 2: 0. Матч має бути низовим, оскільки обидві команди мало забивають. Є сенс поставити ТМ 2,5. Кращі коефіцієнти на перемогу Шахтаря у Парібет, 1хставка і Вінлайн.

Читати прогноз

18 червня 2022

БАТЕ - найбільш організована і збалансована команда чемпіонату. Іслоч непогано виглядає в атаці, але багато пропускає. В очних зустрічах "вовки" не перемагають з 2019 року. Прогноз: БАТЕ-Іслоч 2: 1. Так як гості не забивали тільки в одному матчі за весь сезон, є сенс поставити на «обидві заб'ють». Кращі коефіцієнти на перемогу БАТЕ у букмекерів Вінлайн, Парібет, 1хставка.

Читати прогноз

У чемпіонаті Беларусі забивається трохи голів, тому краще вибирати низові тотали в якості додаткових парі. Наприклад, ТМ 2,5 на цей матч. Кращі коефіцієнти на перемогу БАТЕ в 1хСтавка, Парібет і Вінлайн.

Читати прогноз

28 травня 2022

У футболістів Вітебська зараз немає жодного аргументу проти солігорського Шахтаря. Господарі вище класом, більше забивають, менше пропускають, знаходяться в кращому ігровому тонусі і психологічному стані. Ця команда повинна впевнено перемагати і забивати багато.гості навряд стримають атакуючий потенціал господарів, тому голів буде багато і можна ставити ТБ 2,5 впевнено. Кращі коефіцієнти на перемогу Шахтаря у 1хСтавка, Парібет і Леонбет.

Читати прогноз

Гродненці сильніші за складом і мають більший досвід виступів на вищому рівні, але знаходяться не в кращій фізичній формі. Подолати насичену оборону суперника їм буде складно. Арсенал і зовсім відмовиться від атакуючого футболу. Але слабкість оборонних ліній обох команд практично гарантує результативні помилки. Прогноз: Неман – Арсенал 1:1. Кращі коефіцієнти на нічию в Вінлайн, 1хставка і Парібет. Також можна поставити на ТМ 2,5, так як команди слабкі в атакуючій грі.

Читати прогноз