Енергетик БДУ - Могильов-27 червня 2022

Енергетик БДУ - Могильов-27 червня 2022
Енергетик БДУ - Могильов-27 червня 2022
Енергетик БДУ
Энергетик-БГУ
Могильов
27 червня 2022

У 12 турі чемпіонату Білорусі зустрінуться несподіваний лідер турніру з майже безнадійним аутсайдером. На перший погляд, прогноз здається гранично простим і легким, але не варто поспішати з висновками. Лідера може згубити психологія. Команда ментально ще не готова до такого статусу. Аутсайдеру може допомогти мотивація. Коли, як не зараз, починати вгризатися в кожне очко.

Шанси Енергетик БГУ

Ніхто не підозрював, що Енергетик може видати один з кращих стартів у своїй історії. Розпочала команда успішними іграми з подібними за класом, поступалася визнаним фаворитам або завершувала матчі внічию. Ніяких несподіванок. Все змінилося в середині травня. Енергетик здобув потужні перемоги над не найостаннішими клубами країни із загальною різницею м'ячів 10-0. Останній матч з Белшиною видався не найкращої якості, але з аутсайдером Дніпром новоявлений лідер повинен справлятися.

Шанси Дніпра

Команда з Могильова відверто провалює сезон. Почала його команда з блідою нічиєю в Кубку, коли потрібно було йти в атаку після великої поразки. Далі посипалися нічиї та поразки, в яких футболісти Дніпра майже не забивали, але багато пропускали. Останній успіх датований 9 туром, коли Могилівці здобули першу перемогу в сезоні над Динамо з Бреста. Але це одиничний випадок-в наступному турі команда знову програла. В гостях команда і зовсім не може виграти нічого в цьому сезоні. Вболівальникам можна розраховувати лише психологічний дискомфорт від знаходження на першому місці і математичну ймовірність поразки лідера. Але це занадто оптимістичні надії.

Прогноз

У кожній лінії Енергетик сильніше, знаходиться в кращій фізичній формі і псіхологогіческом стані. Його поразку або нічию з розібраним Дніпром можна розцінювати, як сенсацію. Прогноз: Енергетик – Дніпро 2: 0.

Господарі строго грають в обороні, тому багато голів не варто очікувати. Реальна ставка ТМ 2,5.Кращі коефіцієнти на перемогу Енергетик БГУ в 1хСтавка, Парибет, Винлайн.


Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Енергетик БДУ - Могильов-27 червня 2022 серед легальних БК:

9.3 25.000 UAH Огляд Перейти на сайт
8 4.500 UAH Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ