Славія-Шахтар Солігорськ-1 липня 2022

Славія-Шахтар Солігорськ-1 липня 2022
Славія-Шахтар Солігорськ-1 липня 2022
Славія
Славия М
Шахтар Солігорськ
Шахтер Солигорск
1 липня 2022

Один з цікавих матчів 13 туру – зустріч Шахтаря, що набирає хід, і міцного середняка – Славії з Мозиря. На папері фаворитом виглядає Шахтар, але Славія в цьому сезоні – серйозний конкурент будь-якому представнику вищої ліги.

Шанси Славії

Славія влаштувалася по центру таблиці. Команда не вистачає з неба зірок, відносно багато пропускає, але і забиває не мало. На рівні білоруського клубного футболу це одна з найбільш відкритих команд. Але висока оборона часто заважає домагатися потрібних результатів. Команда з Мозиря непогано виглядає в іграх з рівними собі, але провалюється проти лідерів. Недавня гра з енергетиком-пряме підтвердження. Славія програла 0: 5, пропустивши 12 ударів по своїх воротах. Аналогічний провал стався і в грі з БАТЕ. Шахтар поки не настільки хороший, але і від нього варто очікувати проблем.

Шанси Шахтаря

"Гірники" не настільки видовищні, як їхні майбутні опоненти, але добре організовані. Вони пропустили на поточний момент в три рази менше м'ячів, а забили на 2 більше. Втрачає очки в останніх турах Шахтар рідко. В останніх матчах було 2 поразки з мінімальним рахунком і одна нічия з непоступливим Німаном. В інших зустрічах Шахтар виграв, пропустивши тільки 1 гол. Організація і хороший клас гравців повинні нейтралізувати натиск Славії і змусити її помилятися.

Прогноз

Славія погано грає з лідерами, а Шахтар середнякам поступається по великих святах. Гості повинні впоратися, але матч не стане для них легкою прогулянкою. Прогноз: Славія-Шахтар 1: 2. Також можна поставити на "обидві заб'ють", так команди мають у своєму активі лише по три матчі за весь сезон, де вони не змогли розпечатати ворота суперника. Кращі коефіцієнти на перемогу Шахтаря в Винлайн, 1хСтавка, Парибет.  


Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Славія-Шахтар Солігорськ-1 липня 2022 серед легальних БК:

9.3 25.000 UAH Огляд Перейти на сайт
8 4.500 UAH Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ