Прогнози на футбол - ЄВРО 2024

Прогнози на футбол - ЄВРО 2024

Англійці намагатимуться скувати традиційні швидкі атаки від суперників. Такий сценарій вболівальники могли спостерігати і в протистоянні британців з голландцями. Швидкість Іспанії є ключем до успіху в цьому матчі. Оборона підопічні Саутгейта не безгрішна і часом стає вразливою під впливом якісного пресингу. І це головний шанс на успіх для команди Де Ла Фуенте. Ставку на "П1" можна зробити в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 2.48.

Читати прогноз

Обидві команди підійшли до півфінальної дуелі без кадрових втрат і з амбіціями пробитися у фінал. Англійці мають не найкращу статистику в протистояннях з»помаранчевими". І тут саме ігровий стиль команди Кумана може стати ключовим фактором для перемоги над колективом Саутгейта. За рахунок активних флангів Нідерланди затерзають оборону суперників. Ставку на перемогу голландців можна зробити в букмекерській конторі Favbet з коефіцієнтом 3.24. Вигідним вибором виглядає парі з урахуванням потенційної нічиєї – ді (1х) за 1.55.

Читати прогноз

Іспанці протягом усього турніру демонструють вміння розкривати найнадійніші захисні лінії суперників. Тут підопічним Дідьє Дешама буде справді складно, але досвід і майстерність перебуває на їхньому боці. "Галли" завдяки наявності в складі таких гравців як Мбаппе, Дембеле, Коло Муані завжди можуть розраховувати на швидку контратаку. Номінальні гості виглядають фаворитами. Ставку на "П2" з вигідним коефіцієнтом 3.14 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Голландцям доведеться розв'язувати проблему стримування швидкісних атак від Туреччини, адже на тлі румунської збірної, ця команда грає в набагато швидкісніший футбол. Незважаючи на це, підопічні Рональда Кумана є фаворитами чвертьфінальної дуелі. Перемога номінальних господарів "П1" оцінюється букмекерською конторою Favbet вигідним коефіцієнтом 1.64. Тут можна очікувати від суперників обміну забитими голами - парі на "ОЗ (Так)" із коефіцієнтом 1.82.

Читати прогноз

Це буде тактична дуель двох майстерних і досвідчених команд, на чолі гри яких буде завдання не пропустити. Англійці сподіваються на майстерність гравців атаки, де Беллінгем і компанія здатні вирішити завдання перемоги в даній дуелі одним успішним дотиком у штрафному майданчику суперників. І це головна перевага англійців, яка робить їх фаворитами в цьому матчі. Поставити на підсумкову перемогу номінальних господарів "П1" з вигідною цифрою 2.30 можна в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Це буде конкурентний матч з тактичним протистоянням і прагненням обох команд убезпечити свої володіння від загрози. Невелика перевага буде у французів. Підопічні Дешама більш гостро і різноманітно виглядають в атаці. А оборона "галлів" надійніша. Перемога Франції оцінена букмекерською конторою Favbet коефіцієнтом 2.48. Результативність гри буде не вищою за показник у 2 забиті голи - ТМ (2.5) за 1.52.

Читати прогноз

Обидві команди намагатимуться отримати перевагу в контролі м'яча. У цьому компоненті іспанці виглядають переконливіше, але німці грають у більш швидкісний футбол. Підопічні Де Ла Фуенте повинні викластися на 100% щоб не дати розбігтися Мусіалі та компанії. Німеччина є фаворитом чвертьфінальної дуелі. Ставку на "П2" можна зробити в букмекерській компанії Favbet - вигідний коефіцієнт 2.92. Також можна укласти парі з урахуванням потенційної нічиєї - ДІ (Х2) за 1.50.

Читати прогноз

Гра буде конкурентною в першій половині матчу, з поступовим проявом переваги австрійців у другій частині матчу. Підопічні Рангніка за рахунок граничних швидкостей і ретельної тактичної готовності здатні зломити технічну, але далеко не найнадійнішу турецьку збірну. Ставку на перемогу номінальних господарів "П1" з високим коефіцієнтом 2.05 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Румунська збірна не показала нічого видатного на груповому етапі. Тиск від бельгійців підопічні Йорданеску стримати не зуміли, показавши свою вразливість перед більш майстерними опонентами. А ось голландці в кожному матчі виглядали конкурентно і були близькі до перемоги над французами. Тож, саме "помаранчеві" є тут серйозними фаворитами. Нідерланди добудуть путівку до чвертьфінальної стадії турніру. Ставку на "П2" з коефіцієнтом 1.47 можна зробити в букмекерській конторі Favbet.

Читати прогноз

Це буде конкурентна гра з невеликою ігровою перевагою у французів. Команда Дешама виглядає більш злагодженим колективом, ніж часто інертні бельгійці. Повільна оборона "червоних дияволів" навряд чи зуміє надійно перекрити кисень Мбаппе, Дембеле та іншим швидкісним гравцям Франції. Ставку на "П1" з вигідним коефіцієнтом 1.95 можна зробити в букмекерській конторі Favbet. У грі очікуються низькі показники результативності - парі на ТМ (2.5) за 1.67.

Читати прогноз