Прогнози на футбол - Бундесліга (Чемпіонат Німеччини)

Прогнози на футбол - Бундесліга (Чемпіонат Німеччини)

Фаворитом у цьому матчі виставлений клуб "РБ Лейпциг". Це логічно за всіма пунктами. З цієї причини найкраще вибрати результат на"П 1". Найбільш високий коефіцієнт на " П1 " пропонує БК 1х Ставка - 1.86.

Читати прогноз

10 грудня 2021

Кельн — Аугсбург

Немає сумнівів у тому, що" Кельн " не поступиться в даному матчі. Нічийного результату чекати теж не доводиться. Відповідно, найкраще заграти результат на"П1". Найбільш високий коефіцієнт на " П1 " пропонує БК 1х Ставка - 1.73.

Читати прогноз

На господарів букмекери дають високі котирування. Хоча насправді команда повинна бути явним фаворитом даного матчу. "Фрайбург" добре стартував, але зараз гості відчувають спад і починають програвати клубам з нижньої частини таблиці. "Боруссія М" куди сильніша за таких суперників. Найкраще тут заграти результат на"П1". Найбільш високий коефіцієнт на " П1 " пропонує БК 1х Ставка - 1.90.

Читати прогноз

Результат даного поєдинку непередбачуваний. Номінальним фаворитом вважається "Баварія", але зараз вона не така сильна. "Боруссія Дортмунд" цілком здатна відібрати очки, але і в перемогу "джмелів" віриться насилу. Господарі ще жодного разу не зіграли внічию, тому даний матч відмінно підходить для першого нічийного результату. Краще ризикнути і поставити на "Х". Найбільш високий коефіцієнт на нічию пропонує БК 1х Ставка-4.38.

Читати прогноз

Найголовніша складність для" РБ Лейпциг " тут полягає в тому, що матч проходить для них На виїзді. Втім, швидше за все команда зможе впоратися з цим, тому краще поставити на "П2". Найбільш високий коефіцієнт на " П2 " пропонує БК 1х Ставка - 1.87.

Читати прогноз

28 листопада 2021

Лейпциг — Байєр

Досить небезпечно зараз покладатися на"РБ Лейпциг". Команда досить нестабільна і цілком здатна програти. Тут варто ризикнути, так як кращим варіантом ставки виглядає результат на "П2". Найбільш високий коефіцієнт на " П2 " пропонує БК 1х Ставка - 4.34

Читати прогноз

Гості виглядають набагато сильніше господарів в поточний момент. Статистика особистих зустрічей тільки підтверджує, що найкраще заграти результат на "П2". Найбільш високий коефіцієнт на " П2 " пропонує БК 1х Ставка - 2.38

Читати прогноз

26 листопада 2021

Штутгарт — Майнц

Кращим варіантом ставки тут бачиться результат на"П 2". Перемогу гостей можна заграти з нульовою форою. Це хороший варіант для підстраховки на випадок нічийного результату матчу. Найбільш високий коефіцієнт на " П2 " пропонує БК 1х Ставка - 2.42

Читати прогноз

За рахунок гарної форми "Фрайбург" зміг переконати букмекерів, які почали вірити в команду. Це хороший момент, щоб почати ставити проти них. Кращою ставкою тут бачиться результат на "П 2". Найвищий коефіцієнт на " П2 " пропонує БК 1х Ставка - 3.50.

Читати прогноз

"Боруссія Дортмунд" повинна здобувати перемогу тут. Кращою ставкою бачиться результат на"П1". Додатковим варіантом варто розглянути негативну фору на господарів. З великою ймовірністю вони здобудуть впевнену перемогу в даному поєдинку, тому "Ф -1.5" виглядає хорошою ставкою. Найбільш високий коефіцієнт на " П1 " пропонує БК 1х Ставка - 1.38.

Читати прогноз

shutterstock_7172276141.jpg

В разгар пандемии у болельщиков футбола не осталось практически ничего, кроме возможности смотреть чемпионат Беларуси. Первыми решили продолжить чемпионат немцы. Причем, была возобновлена не только главная Бундеслига, но и низшие дивизионы. Правда, игры будут проходить в особых условиях - без зрителей. Это отнимает, безусловно, зрелищность турнира, однако в условиях, когда остальные чемпионаты и вовсе не проводятся, это возвращение для болельщиков в большой футбол.

Стоит отметить, что тур после уже был сыгран, и было забито достаточно голов. Теперь постепенно к большому футболу будут возвращаться и другие страны, однако есть и такие, кто решил завершить турниры досрочно.

Существенно пострадали от пандемии наверняка и букмекерские конторы, так как ставить капперам было практически не на что. Виртуальные виды спорта не смогли удовлетворить запрос болельщиков, а ставки на Бундеслигу позволяют полностью погрузиться в мир азарта, и, естественно, заработать, так как немецкий футбольный турнир довольно-таки хорошо прогнозируется.