Крістал Пелас - Арсенал прогноз на 4 квітня 2022

Крістал Пелас - Арсенал - 4 квітня 2022
Крістал Пелас - Арсенал - 4 квітня 2022
Крістал Пелас
Кристал Пелес
Арсенал
Арсенал
4 квітня 2022

Завершувати 31-ий ігровий тур англійської першості буде матч "Крістал Пелас"і " Арсеналу". Обидві команди в хорошій формі, що відображено в котируваннях. Хто з опонентів має більше аргументів на перемогу?

"Крістал Пелас"

Господарі показують відмінні результати, особливо для свого рівня. За десять крайніх поєдинків клуб поступився тільки "челсі". Та й то, лише з мінімальним рахунком, пропустивши в самій кінцівці зустрічі. Однак варто визнати, що суперники "Крістал Пелас" були не найскладніші в цих поєдинках. Крім " синіх "в число важких опонентів можна внести тільки"Манчестер Сіті". Останні результати господарів явно вплинули на котирування. Букмекери не можуть однозначно віддати перевагу гостям. Ось тільки чи зможуть футболісти "Крістал Пеласа" виправдати такі очікування?

"Арсенал" 

Гості щільно увірвалися в зону попадання в Лігу чемпіонів. Підопічні Мігеля Артета явно не захочуть віддавати ці позиції. Клуб вже дуже давно скучив за головним європейським турніром. "Арсенал" теж у чудовій формі. Він втрачає очки тільки з грандами, а інших суперників впевнено обігрує. І якщо "Крістал Пелас" вважається лідером за кількістю нічиїх, то " Арсенал "менше всіх, поряд з" Тоттенхемом", ділить очки. В очних зустрічах гості не програють господарям вже п'ять зустрічей поспіль.

Прогноз 

Букмекери враховують хорошу форму господарів і їх часту гру внічию. Від цього контори виставили такі котирування. Варто скористатися цим і зробити ставку на"П2". Найбільший коефіцієнт на " П2 " дає БК 1хСтавка - 1.72.


Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Крістал Пелас - Арсенал

Який прогноз на матч Крістал Пелас - Арсенал?
Наш прогноз на матч Крістал Пелас - Арсенал: Перемога: Арсенал. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Хто фаворит у матчі Крістал Пелас - Арсенал?
За нашою статистичною моделлю фаворит — Арсенал.
Коли відбудеться матч Крістал Пелас - Арсенал?
Матч Крістал Пелас - Арсенал відбудеться 4 квітня 2022. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Крістал Пелас - Арсенал безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Крістал Пелас - Арсенал доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Крістал Пелас - Арсенал - 4 квітня 2022 серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей Crystal Palace - Arsenal
6 матчів
Crystal Palace
6 матчів
Arsenal
0 Перемог
2 Нічиї
4 Перемоги
33%
66%
1-й тайм
Crystal Palace
1-й тайм
Arsenal
1 Перемога
1 Нічия
4 Перемоги
16%
16%
66%

2-й тайм
Crystal Palace
2-й тайм
Arsenal
1 Перемога
3 Нічия
2 Перемоги
16%
50%
33%
24.05.2026
Premier League
Crystal Palace
1 : 2
Arsenal
23.12.2025
EFL Cup
Crystal Palace
1 : 1
Arsenal
26.10.2025
Premier League
Crystal Palace
0 : 1
Arsenal
23.04.2025
Premier League
Crystal Palace
2 : 2
Arsenal
21.12.2024
Premier League
Crystal Palace
1 : 5
Arsenal
18.12.2024
EFL Cup
Crystal Palace
2 : 3
Arsenal
Голи
Всього голів
 
21
Crystal Palace
Всего голов
 
21
Arsenal
7
14
33.3%
66.7%
Голів у матчі в середньому
 
3.5
Crystal Palace
Голів у матчі в середньому
 
3.5
Arsenal
1.17
2.33
38.9%
77.8%
Результати останніх матчів Крістал Пелас
Crystal Palace
17.09.2026
UEFA Europa League
Crystal Palace
4 : 0
Lech Poznań
12.09.2026
Premier League
Crystal Palace
2 : 3
Ipswich Town
08.09.2026
EFL Cup
Crystal Palace
3 : 0
Middlesbrough
05.09.2026
Premier League
Fulham
2 : 3
Crystal Palace
28.08.2026
Premier League
Crystal Palace
1 : 4
Manchester City
22.08.2026
Premier League
Everton
2 : 0
Crystal Palace
15.08.2026
Club Friendly Games
SC Freiburg
3 : 0
Crystal Palace
07.08.2026
Club Friendly Games
Fulham
1 : 2
Crystal Palace
31.07.2026
Club Friendly Games
Crystal Palace
3 : 1
AlUla
28.07.2026
Club Friendly Games
Famalicão
0 : 0
Crystal Palace
28.07.2026
Club Friendly Games
Crystal Palace
0 : 3
Lens
25.07.2026
Club Friendly Games
Bromley
3 : 0
Crystal Palace
18.07.2026
Club Friendly Games
Crystal Palace
5 : 1
Swindon Town
27.05.2026
UEFA Europa Conference League
Crystal Palace
1 : 0
Rayo Vallecano
24.05.2026
Premier League
Crystal Palace
1 : 2
Arsenal
17.05.2026
Premier League
Brentford
2 : 2
Crystal Palace
13.05.2026
Premier League
Manchester City
3 : 0
Crystal Palace
Результати останніх матчів Арсенал
Arsenal
15.09.2026
EFL Cup
Ipswich Town
2 : 4
Arsenal
12.09.2026
Premier League
Sunderland
0 : 2
Arsenal
09.09.2026
UEFA Champions League
Napoli
0 : 1
Arsenal
06.09.2026
Premier League
Arsenal
2 : 1
Chelsea
31.08.2026
Premier League
Aston Villa
0 : 1
Arsenal
21.08.2026
Premier League
Arsenal
3 : 0
Coventry City
16.08.2026
Community Shield
Arsenal
3 : 0
Manchester City
12.08.2026
Club Friendly Games
Arsenal
1 : 1
Como
09.08.2026
Emirates Cup
Arsenal
2 : 3
Borussia Dortmund
05.08.2026
Club Friendly Games
Arsenal
1 : 3
Real Betis
01.08.2026
Club Friendly Games
Girona
1 : 4
Arsenal
30.05.2026
UEFA Champions League
Paris Saint-Germain
1 : 1
Arsenal
24.05.2026
Premier League
Crystal Palace
1 : 2
Arsenal
18.05.2026
Premier League
Arsenal
1 : 0
Burnley
10.05.2026
Premier League
West Ham United
0 : 1
Arsenal
05.05.2026
UEFA Champions League
Arsenal
1 : 0
Atlético Madrid
02.05.2026
Premier League
Arsenal
3 : 0
Fulham
Результати матчів
Crystal Palace - 17 матчів
7 Перемог
2 Нічиї
8 Поразок
41%
12%
47%
1 тайм
2 тайм
24%
Перемог
41%
41%
Нічиї
24%
35%
Поражения
35%
Arsenal - 17 матчів
13 Перемог
2 Нічиї
2 Поразки
76%
12%
12%
1 тайм
2 тайм
53%
Перемог
53%
35%
Нічиї
35%
12%
Поражения
6%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
Crystal Palace
Середній тотал
Arsenal
1.6
Весь матч
1.9
0.7
1-й тайм
1.1
0.9
2-й тайм
0.9
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
Crystal Palace
Володіння м'ячем
45.9%
Володіння м'ячем
Arsenal
Володіння м'ячем
55.6%
Crystal Palace
Arsenal
Фоли
158
187
158
187
Кутові
66
70
66
70
Офсайди
37
47
37
47
Жовті картки
9
20
9
20
Удари по воротах
189
227
189
227
Удари в ворота
68
84
68
84