Монца - Рома - 2 березня 2024
Монца - Рома - 2 березня 2024
Монца
Монца
Рома
Рома
2 березня 2024

Рома, яка набирає обертів, гостюватиме у міцного середняка Серії А. Монца в поточному сезоні осоромила скептиків і стабільно набирає очки. Римляни перетворилася після зміни тренера. Під керівництвом Де Россі "вовки" підбадьорилися і наблизилися до бажаної зони Ліги Чемпіонів.

Монца

Рафаеле Палладіно виявився тим тренером, який дійсно може ставити підопічним збалансований футбол і забезпечувати прогрес окремо взятих футболістів. Завдяки цьому "Монца", яка перебуває в підвішеному стані після смерті Берлусконі, зберегла статус міцного середняка Серії А. Команда йде на серії з 5 матчів без поразок. Замість передбаченої аналітиками боротьби за виживання, господарі йдуть на 11 сходинці турнірної таблиці і мають 16 очок відриву від зони вильоту.

Рома

Після болісного періоду під керівництвом Моуріньо, коли команда не виглядала щасливою, прихід Де Россі став ковтком свіжого повітря для римлян. Гості моментально змінилися і стали набирати очки в Серії А. Зараз "вовки" на проміжному 6 місці з відставанням на 4 пункти від зони Ліги Чемпіонів. Паралельно з вирішенням внутрішніх завдань Рома зуміла пройти міцний Фейєноорд у рамках Ліги Європи. Для італійського клубу це серйозний результат у єврокубках.

Прогноз і ставки на матч

Підопічним Палладіно належить пройти найсерйозніше випробування за останній час. У суперниках гранично мотивований клуб, який перебуває в хороших кондиціях. Завдяки тактичним рішенням Де Россі, правильному підходу з погляду психології, "вовки" готові битися за перемогу в кожному матчі і демонструвати домінуючий стиль гри. Завдяки цьому гості виглядають великими фаворитами. Ставка на "П2" отримала від букмекерської контори Favbet коефіцієнт 2.11. Також можна використовувати підстраховку у формі нульової фори - Ф2 (0) за 1.50.

Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Монца - Рома - 2 березня 2024 серед легальних БК:

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ