Фрозіноне - Салернітана прогноз на 26 квітня 2024

Фрозіноне - Салернітана - 26 квітня 2024
Фрозіноне - Салернітана - 26 квітня 2024
Фрозіноне
Фрозіноне
Салернітана
Салернітана
26 квітня 2024

Зустріч двох аутсайдерів Серії А в рамках 34 туру. Ситуація у гостей ахова, без особливих шансів на порятунок від вильоту з еліти. А ось господарі все ще перебувають у конкурентній позиції і здатні врятуватися за підсумками сезону. З турнірної ситуації складається мотивація кожного з клубів в очній дуелі.

Фрозіноне

Іншого результату в поточному сезоні від господарів очікувати було складно, оскільки цей колектив вирізняється скромним кадровим потенціалом і помірними амбіціями. Під керівництвом Еусебіо Ді Франческо команда йде на 3 місці з кінцівки турнірної таблиці. У крайніх 4 матчах Серії А домашній колектив видав серію з 4 нічийних результатів, включно з дуелями з Болоньєю і Наполі. З Удінезе, що йде на 17 місці, у Фрозіноне рівна кількість набраних очок.

Салернітана

Жахливий сезон у гостьового колективу, який йде останнім у Серії А. Відставання від рятівного 17 місця у підопічних Колантуоно становить 13 очок. До закінчення змагальної дистанції відіграти такий відрив практично неможливо, навіть в умовах тотальних невдач від конкурентів. Тренерська чехарда, слабкі кадри, недостатній тактичний вишкіл і низький рівень зіграності між футболістами - ці чинники не дозволили Салернітані видати хоча б кілька сильних матчів у сезоні.

Прогноз і ставка на матч

Це буде конкурентний і в'язкий матч двох аутсайдерів італійської першості. Гості апріорі виглядають слабшими за своїх суперників, враховуючи непогані останні результати Фрозіноне в чемпіонаті. Результат протистояння може вирішити 1 забитий м'яч, оскільки на полі переважатимуть захисні дії від команд. Ставка на успіх підопічних Ді Франческо "П1" котирується за 1.60. Цікавим вибором для укладення вигідного парі буде "ТМ (3.5)" з коефіцієнтом 1.51 від букмекерської контори Favbet.

Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Фрозіноне - Салернітана - 26 квітня 2024 серед легальних БК:

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ