Ноттингем Форест - Манчестер Сити прогноз на 27 грудня 2025

Ноттингем Форест - Манчестер Сити - 27 декабря 2025
Ноттингем Форест - Манчестер Сити - 27 декабря 2025
Ноттингем Форест
Ноттінгем Форест
Манчестер Сити
Манчестер Сіті
27 грудня 2025

"Ноттінгем Форест" проводить непоганий сезон, займаючи після 18 турів 11 місце в турнірній таблиці АПЛ. В активі команди Стіва Купера 22 очки - 6 перемог, 4 нічиї та 8 поразок. В останніх 5 матчах чемпіонату "лісники" здобули 2 перемоги, зазнали 2 поразки і 1 раз зіграли внічию. Статистика голів за цей відрізок - 6 забитих і 7 пропущених м'ячів.

Вдома "Ноттінгем" виступає досить впевнено - в 9 матчах на "Сіті Граунд" команда набрала 15 очок (4 перемоги, 3 нічиї, 2 поразки), забивши 14 і пропустивши 10 голів. В останній домашній грі проти "Манчестер Сіті" в березні 2025 року "лісники" сенсаційно перемогли з рахунком 1:0, перервавши 11-матчеву переможну серію "городян" в АПЛ.

Манчестер Сіті

Для "Манчестер Сіті" сезон 2025/26 складається у звичному ключі. Після 18 турів діючий чемпіон впевнено лідирує в таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача на 5 очок. В активі "городян" 15 перемог, 2 нічиї і лише 1 поразка, різниця м'ячів 42-10. В останніх 5 матчах АПЛ підопічні Пепа Гвардіоли здобули 4 перемоги при 1 поразці, забивши 14 і пропустивши 4 голи.

На виїзді "Манчестер Сіті" грає дуже потужно - в 9 гостьових матчах "городяни" набрали 25 очок (8 перемог, 1 нічия), забивши 24 і пропустивши лише 5 м'ячів. В останніх 4 особистих зустрічах з "Ноттінгемом" "Сіті" здобув 3 перемоги, поступившись в березні 2025-го. При цьому в 1-му таймі "городяни" перемогли тричі при одній нічиїй, а в 2-му таймі виграли всі 4 матчі.

Ноттінгем Форест - Манчестер Сіті прогноз і ставка на матч

Незважаючи на березневу поразку від "Ноттінгема", "Манчестер Сіті" є явним фаворитом майбутнього матчу. Про це говорять і коефіцієнти букмекерів, які оцінюють ймовірність перемоги гостей коефіцієнтом близько 1.20. На тріумф "лісників" можна поставити з коефіцієнтом від 11.00 до 13.00, тоді як нічия оцінюється приблизно в 7.00-8.00.

Зважаючи на статистику особистих зустрічей, поточну форму команд і турнірну мотивацію, найбільш ймовірним результатом матчу бачиться перемога "Манчестер Сіті". Наш безкоштовний прогноз: П2. Таку ставку пропонують багато букмекерських контор, наприклад, з коефіцієнтом 1.22 або - 1.20.

Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Ноттингем Форест - Манчестер Сити

Який прогноз на матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити?
Наш прогноз на матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити: Перемога: Манчестер Сити. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Хто фаворит у матчі Ноттингем Форест - Манчестер Сити?
За нашою статистичною моделлю фаворит — Манчестер Сити.
Коли відбудеться матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити?
Матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити відбудеться 27 грудня 2025. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Ноттингем Форест - Манчестер Сити - 27 декабря 2025 серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей Nottingham Forest - Manchester City
5 матчів
Nottingham Forest
5 матчів
Manchester City
1 Перемога
1 Нічия
3 Перемоги
20%
20%
60%
1-й тайм
Nottingham Forest
1-й тайм
Manchester City
0 Перемог
2 Нічиї
3 Перемоги
40%
60%

2-й тайм
Nottingham Forest
2-й тайм
Manchester City
2 Перемоги
0 Нічиї
3 Перемоги
40%
60%
04.03.2026
Premier League
Nottingham Forest
2 : 2
Manchester City
27.12.2025
Premier League
Nottingham Forest
1 : 2
Manchester City
27.04.2025
FA Cup
Nottingham Forest
0 : 2
Manchester City
08.03.2025
Premier League
Nottingham Forest
1 : 0
Manchester City
04.12.2024
Premier League
Nottingham Forest
0 : 3
Manchester City
Голи
Всього голів
 
13
Nottingham Forest
Всего голов
 
13
Manchester City
4
9
30.8%
69.2%
Голів у матчі в середньому
 
2.6
Nottingham Forest
Голів у матчі в середньому
 
2.6
Manchester City
0.8
1.8
26.7%
60%
Результати останніх матчів Ноттингем Форест
Nottingham Forest
22.08.2026
Premier League
Nottingham Forest
0 : 1
Leeds United
16.08.2026
Club Friendly Games
Nottingham Forest
2 : 0
Stade Brestois
12.08.2026
Club Friendly Games
Nottingham Forest
2 : 1
Bayer 04 Leverkusen
08.08.2026
Club Friendly Games
Barcelona
1 : 0
Nottingham Forest
08.08.2026
Club Friendly Games
Udinese
1 : 0
Nottingham Forest
31.07.2026
Club Friendly Games
Sporting
4 : 1
Nottingham Forest
31.07.2026
Club Friendly Games
Portimonense
1 : 2
Nottingham Forest
26.07.2026
Club Friendly Games
Nottingham Forest
1 : 1
Vitória SC
22.07.2026
Club Friendly Games
Nottingham Forest
3 : 0
Blackburn Rovers
18.07.2026
Club Friendly Games
Notts County
0 : 2
Nottingham Forest
24.05.2026
Premier League
Nottingham Forest
1 : 1
Bournemouth
17.05.2026
Premier League
Manchester United
3 : 2
Nottingham Forest
10.05.2026
Premier League
Nottingham Forest
1 : 1
Newcastle United
07.05.2026
UEFA Europa League
Aston Villa
4 : 0
Nottingham Forest
04.05.2026
Premier League
Chelsea
1 : 3
Nottingham Forest
30.04.2026
UEFA Europa League
Nottingham Forest
1 : 0
Aston Villa
24.04.2026
Premier League
Sunderland
0 : 5
Nottingham Forest
19.04.2026
Premier League
Nottingham Forest
4 : 1
Burnley
16.04.2026
UEFA Europa League
Nottingham Forest
1 : 0
FC Porto
12.04.2026
Premier League
Nottingham Forest
1 : 1
Aston Villa
09.04.2026
UEFA Europa League
FC Porto
1 : 1
Nottingham Forest
22.03.2026
Premier League
Tottenham Hotspur
0 : 3
Nottingham Forest
Результати останніх матчів Манчестер Сити
Manchester City
23.08.2026
Premier League
Manchester City
2 : 1
Bournemouth
16.08.2026
Community Shield
Arsenal
3 : 0
Manchester City
09.08.2026
Club Friendly Games
Manchester City
3 : 1
Atlético Madrid
05.08.2026
Club Friendly Games
K-League Allstars
1 : 3
Manchester City
01.08.2026
Club Friendly Games
Manchester City
1 : 1
Inter
24.05.2026
Premier League
Manchester City
1 : 2
Aston Villa
19.05.2026
Premier League
Bournemouth
1 : 1
Manchester City
16.05.2026
FA Cup
Chelsea
0 : 1
Manchester City
13.05.2026
Premier League
Manchester City
3 : 0
Crystal Palace
09.05.2026
Premier League
Manchester City
3 : 0
Brentford
04.05.2026
Premier League
Everton
3 : 3
Manchester City
25.04.2026
FA Cup
Manchester City
2 : 1
Southampton
22.04.2026
Premier League
Burnley
0 : 1
Manchester City
19.04.2026
Premier League
Manchester City
2 : 1
Arsenal
12.04.2026
Premier League
Chelsea
0 : 3
Manchester City
04.04.2026
FA Cup
Manchester City
4 : 0
Liverpool
22.03.2026
EFL Cup
Arsenal
0 : 2
Manchester City
17.03.2026
UEFA Champions League
Manchester City
1 : 2
Real Madrid
14.03.2026
Premier League
West Ham United
1 : 1
Manchester City
11.03.2026
UEFA Champions League
Real Madrid
3 : 0
Manchester City
07.03.2026
FA Cup
Newcastle United
1 : 3
Manchester City
04.03.2026
Premier League
Manchester City
2 : 2
Nottingham Forest
Результати матчів
Nottingham Forest - 22 матчі
11 Перемог
5 Нічиїх
6 Поразок
50%
23%
27%
1 тайм
2 тайм
45%
Перемог
36%
36%
Нічиї
41%
18%
Поражения
27%
Manchester City - 22 матчі
13 Перемог
5 Нічиїх
4 Поразки
59%
23%
18%
1 тайм
2 тайм
32%
Перемог
55%
45%
Нічиї
23%
23%
Поражения
23%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
Nottingham Forest
Середній тотал
Manchester City
1.7
Весь матч
1.9
0.9
1-й тайм
0.7
0.9
2-й тайм
1.2
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
Nottingham Forest
Володіння м'ячем
36.3%
Володіння м'ячем
Manchester City
Володіння м'ячем
59.3%
Nottingham Forest
Manchester City
Фоли
151
194
151
194
Кутові
63
156
63
156
Офсайди
23
24
23
24
Жовті картки
22
23
22
23
Удари по воротах
152
341
152
341
Удари в ворота
57
113
57
113