Евертон - Астон Вілла прогноз на 15 січня 2025

Евертон - Астон Вілла - 15 січня 2025 року
Евертон - Астон Вілла - 15 січня 2025 року
Евертон
Евертон
Астон Вілла
Астон Вілла
15 січня 2025

Центральний поєдинок 22-го туру англійської Прем'єр-ліги сезону 2024/25 між Евертоном та Астон Віллою обіцяє стати справжньою окрасою ігрового дня. Обидві команди перебувають у середині турнірної таблиці й ведуть запеклу боротьбу за потрапляння до єврокубків. Історія особистих зустрічей свідчить про перевагу "левів", які в п'яти останніх матчах здобули три перемоги при однієї нічиїй та однієї поразці. Однак "ірискі" вельми мотивовані взяти реванш у майбутній грі.

Евертон

Підопічні Френка Лемпарда переживають далеко не найкращі часи. Команда демонструє блякле виступ в атаці, забивши лише 22 м'ячі в 21 матчі чемпіонату. В останніх п'яти турах "ірискі" зуміли здобути лише одну перемогу при двох нічиїх та двох поразках. У матчі з Астон Віллою Лемпарду навряд чи зможе розраховувати на травмованих Майкла Кіна та Дуайта Макніла, проте у складі залишається чимало досвідчених виконавців, таких як Домінік Калверт-Льюїн (6 голів у сезоні) та Деллефью.

Астон Вілла

"Леви" демонструють значно стабільнішу та змістовнішу гру. В активі команди Унаї Емері 36 забитих м'ячів, що є одним з найкращих показників у лізі. В останніх п'яти турах Астон Вілла здобула три перемоги при одній поразці та однієї нічиїй. Особливо небезпечні у складі "левів" Оллі Уоткінс (11 голів) та Емільяно Буендія (7 голів і 5 результативних передач). Емері зможе розраховувати майже на всіх своїх лідерів у майбутньому матчі.

Евертон - Астон Вілла прогноз та ставка на матч

Зважаючи на перевагу Астон Вілли в останніх особистих зустрічах, а також солідніший атакувальний потенціал "левів" у поточному сезоні, найбільш імовірним результатом видається їхня перемога (П2).

Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Евертон - Астон Вілла

Який прогноз на матч Евертон - Астон Вілла?
Наш прогноз на матч Евертон - Астон Вілла: Перемога: Астон Вілла. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Хто фаворит у матчі Евертон - Астон Вілла?
За нашою статистичною моделлю фаворит — Астон Вілла.
Коли відбудеться матч Евертон - Астон Вілла?
Матч Евертон - Астон Вілла відбудеться 15 січня 2025. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Евертон - Астон Вілла безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Евертон - Астон Вілла доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Евертон - Астон Вілла - 15 січня 2025 року серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей Everton - Aston Villa
4 матчі
Everton
4 матчі
Aston Villa
1 Перемога
1 Нічия
2 Перемоги
25%
25%
50%
1-й тайм
Everton
1-й тайм
Aston Villa
1 Перемога
3 Нічиї
0 Перемог
25%
75%

2-й тайм
Everton
2-й тайм
Aston Villa
1 Перемога
1 Нічиї
2 Перемоги
25%
25%
50%
18.01.2026
Premier League
Everton
1 : 0
Aston Villa
13.09.2025
Premier League
Everton
0 : 0
Aston Villa
15.01.2025
Premier League
Everton
0 : 1
Aston Villa
14.09.2024
Premier League
Everton
2 : 3
Aston Villa
Голи
Всього голів
 
7
Everton
Всего голов
 
7
Aston Villa
3
4
42.9%
57.1%
Голів у матчі в середньому
 
1.75
Everton
Голів у матчі в середньому
 
1.75
Aston Villa
0.75
1
37.5%
50%
Результати останніх матчів Евертон
Everton
22.08.2026
Premier League
Everton
2 : 0
Crystal Palace
15.08.2026
Club Friendly Games
Everton
1 : 1
Lille
12.08.2026
Club Friendly Games
Everton
3 : 1
Newcastle United
08.08.2026
Club Friendly Games
VfB Stuttgart
3 : 1
Everton
01.08.2026
Club Friendly Games
Hamburger SV
1 : 2
Everton
28.07.2026
Club Friendly Games
Stoke City
1 : 0
Everton
25.07.2026
Club Friendly Games
Bolton Wanderers
0 : 0
Everton
18.07.2026
Club Friendly Games
Dundee FC
0 : 4
Everton
24.05.2026
Premier League
Tottenham Hotspur
1 : 0
Everton
17.05.2026
Premier League
Everton
1 : 3
Sunderland
10.05.2026
Premier League
Crystal Palace
2 : 2
Everton
04.05.2026
Premier League
Everton
3 : 3
Manchester City
25.04.2026
Premier League
West Ham United
2 : 1
Everton
19.04.2026
Premier League
Everton
1 : 2
Liverpool
11.04.2026
Premier League
Brentford
2 : 2
Everton
21.03.2026
Premier League
Everton
3 : 0
Chelsea
14.03.2026
Premier League
Arsenal
2 : 0
Everton
03.03.2026
Premier League
Everton
2 : 0
Burnley
28.02.2026
Premier League
Newcastle United
2 : 3
Everton
23.02.2026
Premier League
Everton
0 : 1
Manchester United
10.02.2026
Premier League
Everton
1 : 2
Bournemouth
07.02.2026
Premier League
Fulham
1 : 2
Everton
Результати останніх матчів Астон Вілла
Aston Villa
23.08.2026
Premier League
Brighton & Hove Albion
4 : 0
Aston Villa
15.08.2026
Club Friendly Games
Borussia M'gladbach
2 : 1
Aston Villa
12.08.2026
UEFA Super Cup
Paris Saint-Germain
2 : 1
Aston Villa
07.08.2026
Club Friendly Games
Aston Villa
1 : 2
FC Bayern München
04.08.2026
Club Friendly Games
BG Pathum United
1 : 3
Aston Villa
01.08.2026
Club Friendly Games
Indonesia XI
1 : 3
Aston Villa
28.07.2026
Club Friendly Games
Aston Villa
2 : 4
Real Sociedad
25.07.2026
Club Friendly Games
FC Porto
2 : 1
Aston Villa
21.07.2026
Club Friendly Games
Walsall
0 : 5
Aston Villa
24.05.2026
Premier League
Manchester City
1 : 2
Aston Villa
20.05.2026
UEFA Europa League
SC Freiburg
0 : 3
Aston Villa
15.05.2026
Premier League
Aston Villa
4 : 2
Liverpool
10.05.2026
Premier League
Burnley
2 : 2
Aston Villa
07.05.2026
UEFA Europa League
Aston Villa
4 : 0
Nottingham Forest
03.05.2026
Premier League
Aston Villa
1 : 2
Tottenham Hotspur
30.04.2026
UEFA Europa League
Nottingham Forest
1 : 0
Aston Villa
25.04.2026
Premier League
Fulham
1 : 0
Aston Villa
19.04.2026
Premier League
Aston Villa
4 : 3
Sunderland
16.04.2026
UEFA Europa League
Aston Villa
4 : 0
Bologna
12.04.2026
Premier League
Nottingham Forest
1 : 1
Aston Villa
09.04.2026
UEFA Europa League
Bologna
1 : 3
Aston Villa
27.03.2026
Club Friendly Games
Elche
2 : 1
Aston Villa
22.03.2026
Premier League
Aston Villa
2 : 0
West Ham United
Результати матчів
Everton - 22 матчі
8 Перемог
5 Нічиїх
9 Поразок
36%
23%
41%
1 тайм
2 тайм
45%
Перемог
27%
32%
Нічиї
36%
23%
Поражения
36%
Aston Villa - 23 матчі
11 Перемог
2 Нічиї
10 Поразок
48%
9%
43%
1 тайм
2 тайм
43%
Перемог
43%
26%
Нічиї
39%
30%
Поражения
17%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
Everton
Середній тотал
Aston Villa
1.5
Весь матч
2.1
0.6
1-й тайм
1
0.9
2-й тайм
1
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
Everton
Володіння м'ячем
45.8%
Володіння м'ячем
Aston Villa
Володіння м'ячем
50.2%
Everton
Aston Villa
Фоли
161
174
161
174
Кутові
102
101
102
101
Офсайди
25
17
25
17
Жовті картки
29
25
29
25
Удари по воротах
183
194
183
194
Удари в ворота
69
77
69
77