Астон Вілла - Вулверхемптон прогноз на 30 березня 2024

Астон Вілла - Вулверхемптон - 30 березня 2024
Астон Вілла - Вулверхемптон - 30 березня 2024
Астон Вілла
Астон Вілла
Вулверхемптон
Вулверхемптон
30 березня 2024

У суботу "Астон Вілла" прийме у себе "Вулверхемптон" в рамках АПЛ. Господарі хочуть зберегти свої позиції і потрапити в ЛЧ, а гості будуть не проти піднятися вище по таблиці. Хто виявиться сильнішим і ближчим до своїх цілей?

"Астон Вілла"

Клуб показує солідну гру та демонструє стабільні результати. Команда претендує на участь у ЛЧ з наступного сезону, тому кожен бал для неї зараз має велике значення. У команди є відмінні гравці як в обороні, так і в атаці, готові показати свою майстерність на полі в матчі проти "Вулверхемптона". Особливо хорошу форму набрав Оллі Воткінс. Він є найкращим бомбардиром у клубі, а в лізі йде на другому місці. Багато в чому завдяки його майстерності команда змогла досягти таких результатів.

"Вулверхемптон"

Клуб гостей є важким суперником, який завжди готовий дати бій будь-якій команді. Вони мають хорошу оборону та небезпечні атакувальні лінії, які можуть принести неприємності будь-якому супернику. Команда має свої амбіції і прагне показати свої найкращі якості в цьому матчі. І не можна сказати, що на виїзді "Вулверхемптон" грає гірше. Останні матчі в гостях клуб упевнено себе показав, обігравши "Тоттенгем" і "Челсі".

Прогноз і ставка на матч

"Астон Вілла" виглядає сильним претендентом на перемогу на своєму полі, але "Вулвергемптон" не відстане і буде давати бій до останнього свистка судді. Ймовірно господарі зможуть здобути перемогу, тому розглянемо ставку на "П1". Високий коефіцієнт на "П1" у БК Favbet - 1.65.


Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Астон Вілла - Вулверхемптон

Який прогноз на матч Астон Вілла - Вулверхемптон?
Наш прогноз на матч Астон Вілла - Вулверхемптон: Перемога: Астон Вілла. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Хто фаворит у матчі Астон Вілла - Вулверхемптон?
За нашою статистичною моделлю фаворит — Астон Вілла.
Коли відбудеться матч Астон Вілла - Вулверхемптон?
Матч Астон Вілла - Вулверхемптон відбудеться 30 березня 2024. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Астон Вілла - Вулверхемптон безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Астон Вілла - Вулверхемптон доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Астон Вілла - Вулверхемптон - 30 березня 2024 серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей Aston Villa - Wolverhampton
4 матчі
Aston Villa
4 матчі
Wolverhampton
2 Перемоги
0 Нічиїх
2 Перемоги
50%
50%
1-й тайм
Aston Villa
1-й тайм
Wolverhampton
0 Перемог
2 Нічиї
2 Перемоги
50%
50%

2-й тайм
Aston Villa
2-й тайм
Wolverhampton
2 Перемоги
0 Нічиї
2 Перемоги
50%
50%
27.02.2026
Premier League
Aston Villa
0 : 2
Wolverhampton
30.11.2025
Premier League
Aston Villa
1 : 0
Wolverhampton
01.02.2025
Premier League
Aston Villa
0 : 2
Wolverhampton
21.09.2024
Premier League
Aston Villa
3 : 1
Wolverhampton
Голи
Всього голів
 
9
Aston Villa
Всего голов
 
9
Wolverhampton
4
5
44.4%
55.6%
Голів у матчі в середньому
 
2.25
Aston Villa
Голів у матчі в середньому
 
2.25
Wolverhampton
1
1.25
50%
62.5%
Результати останніх матчів Астон Вілла
Aston Villa
23.08.2026
Premier League
Brighton & Hove Albion
4 : 0
Aston Villa
15.08.2026
Club Friendly Games
Borussia M'gladbach
2 : 1
Aston Villa
12.08.2026
UEFA Super Cup
Paris Saint-Germain
2 : 1
Aston Villa
07.08.2026
Club Friendly Games
Aston Villa
1 : 2
FC Bayern München
04.08.2026
Club Friendly Games
BG Pathum United
1 : 3
Aston Villa
01.08.2026
Club Friendly Games
Indonesia XI
1 : 3
Aston Villa
28.07.2026
Club Friendly Games
Aston Villa
2 : 4
Real Sociedad
25.07.2026
Club Friendly Games
FC Porto
2 : 1
Aston Villa
21.07.2026
Club Friendly Games
Walsall
0 : 5
Aston Villa
24.05.2026
Premier League
Manchester City
1 : 2
Aston Villa
20.05.2026
UEFA Europa League
SC Freiburg
0 : 3
Aston Villa
15.05.2026
Premier League
Aston Villa
4 : 2
Liverpool
10.05.2026
Premier League
Burnley
2 : 2
Aston Villa
07.05.2026
UEFA Europa League
Aston Villa
4 : 0
Nottingham Forest
03.05.2026
Premier League
Aston Villa
1 : 2
Tottenham Hotspur
30.04.2026
UEFA Europa League
Nottingham Forest
1 : 0
Aston Villa
25.04.2026
Premier League
Fulham
1 : 0
Aston Villa
19.04.2026
Premier League
Aston Villa
4 : 3
Sunderland
16.04.2026
UEFA Europa League
Aston Villa
4 : 0
Bologna
12.04.2026
Premier League
Nottingham Forest
1 : 1
Aston Villa
09.04.2026
UEFA Europa League
Bologna
1 : 3
Aston Villa
27.03.2026
Club Friendly Games
Elche
2 : 1
Aston Villa
22.03.2026
Premier League
Aston Villa
2 : 0
West Ham United
Результати останніх матчів Вулверхемптон
Wolverhampton
22.08.2026
Championship
Preston North End
1 : 3
Wolverhampton
14.08.2026
Championship
Wolverhampton
2 : 2
Blackburn Rovers
07.08.2026
EFL Cup
Wolverhampton
3 : 0
Port Vale
01.08.2026
Club Friendly Games
Wolverhampton
3 : 0
Racing de Santander
29.07.2026
Club Friendly Games
Doncaster Rovers
0 : 2
Wolverhampton
25.07.2026
Club Friendly Games
Wolverhampton
1 : 2
Real Sociedad
22.07.2026
Club Friendly Games
Maidenhead United
0 : 1
Wolverhampton
24.05.2026
Premier League
Burnley
1 : 1
Wolverhampton
17.05.2026
Premier League
Wolverhampton
1 : 1
Fulham
09.05.2026
Premier League
Brighton & Hove Albion
3 : 0
Wolverhampton
02.05.2026
Premier League
Wolverhampton
1 : 1
Sunderland
25.04.2026
Premier League
Wolverhampton
0 : 1
Tottenham Hotspur
18.04.2026
Premier League
Leeds United
3 : 0
Wolverhampton
10.04.2026
Premier League
West Ham United
4 : 0
Wolverhampton
16.03.2026
Premier League
Brentford
2 : 2
Wolverhampton
Результати матчів
Aston Villa - 23 матчі
11 Перемог
2 Нічиї
10 Поразок
48%
9%
43%
1 тайм
2 тайм
43%
Перемог
43%
26%
Нічиї
39%
30%
Поражения
17%
Wolverhampton - 15 матчів
5 Перемог
5 Нічиїх
5 Поразок
33%
33%
33%
1 тайм
2 тайм
27%
Перемог
40%
40%
Нічиї
20%
33%
Поражения
40%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
Aston Villa
Середній тотал
Wolverhampton
2.1
Весь матч
1.3
1
1-й тайм
0.7
1
2-й тайм
0.7
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
Aston Villa
Володіння м'ячем
50.2%
Володіння м'ячем
Wolverhampton
Володіння м'ячем
47.2%
Aston Villa
Wolverhampton
Фоли
174
117
174
117
Кутові
101
70
101
70
Офсайди
17
22
17
22
Жовті картки
25
18
25
18
Удари по воротах
194
137
194
137
Удари в ворота
77
38
77
38