Спортивні тоталізатори букмекерських контор

Чиста аналітика в ставках на спорт в тоталізаторі

totalizator.jpg

Ставки на спорт в тоталізаторі - це аналітика без купюр. Він являє собою прогноз, як правило, з п'ятнадцяти пунктів, без коефіцієнтів, іноді з можливістю доповнення точного рахунку. Це помітно спрощує сам підхід до прогнозу. Все, що вам потрібно робити - розбиратися в спорті. У той же час стати успішним на тоталізаторі складніше, адже тут майже відсутній менеджмент банку, що дозволяє хоч якось контролювати втрати.

Чому в тоталізатор цікаво і вигідно грати?

Тоталізатор - більше вітчизняне явище. Якщо за кордоном подібна можливість є не у всіх букмекерів, то на території СНД - часто-густо. І це цілком закономірно.

  1. Як вже згадувалось вище, тоталізатор - це чиста аналітика. Вам не потрібно думати про коефіцієнти, вибір розпису та про інші специфічні букмекерські категорії. Вам даються вже готові варіанти, і залишається лише зробити конкретний прогноз.
  2. Як правило, для мінімальної перемоги вам необхідно вгадати 9 результатів з 15. 60% - цілком реалізована результативність для досвідчених гравців.
  3. Ви можете виграти багато грошей, вклавши малу суму. Звичайно, шанс зірвати джекпот або великий виграш після 13-14 вгаданих прогнозів мінімальний, але це можливо.
  4. Тоталізатор носить явний змагальний характер. Ваш виграш безпосередньо залежить від ставок і результатів інших гравців. Для багатьох стає набагато цікавіше бачити, наскільки ти хороший серед більшості, ніж стежити за тим, як змінюються коефіцієнти у букмекерів.

Як ви бачите, тоталізатор (ставки на спорт) - це прекрасна можливість не вкладати великі гроші, і в той же час отримати задоволення, спортивний інтерес і виграш, пропорційний вашим вкладенням.

Гра на тоталізаторі - те ж саме, що і гра на ставках

Існує два основних шляхи гри в тоталізаторі. Ви можете грати по-крупному. Досвідчений гравець, який звик до гри на тривалих дистанціях, завжди залишається як мінімум в плюсі. Для новачків такий варіант небезпечний, і вони грають по-дрібному, розраховуючи на джекпот або 13-14 вгаданих прогнозів. Але зловити таку лінію досить складно.

Таким чином, тоталізатор, незважаючи на простий поріг входження, все ж є перевіркою двох найважливіших якостей беттора: спортивної аналітики і здатності оцінити ризик.

Багато хто вважає недоліками тоталізаторів невизначеність виграшу, важку лінію подій і необхідність робити високі ставки. Але будьте впевнені - якщо ви досвідчений аналітик (нехай навіть і не каппер), то у вас є чудовий шанс вигравати саме на тоталізаторі.

Спортивний тоталізатор онлайн 🤴 Кращі тоталізатори букмекерських контор