Ставки і коефіцієнти на Лігу Європи

Європейська авантюра - Ліга Європи

Ставки на Лігу Європи – це в певній мірі авантюра. Команди другого ешелону, різні амбіції, рівні сили - все це робить змагання настільки ж специфічним по відношенню до національних першостей, як і Ліга Чемпіонів.

Однак, незважаючи на цей ярлик непередбачуваності, за допомогою Ліги Європи можна заробляти. Правда, для цього потрібно докласти чи не вдвічі більше зусиль, ніж для прогнозів на Лігу Чемпіонів.


Відмінності Ліги Європи

Лига Европы

Статус чемпіонату

На відміну від Ліги Чемпіонів, статус даного турніру не такий високий. Далеко не для всіх команд він стоїть в списку пріоритетів вище національних чемпіонатів. Хтось бореться за вихід в Лігу Чемпіонів, а хтось часом навіть за чемпіонство. Немає нічого дивного в тому, що найсильніші команди топ-чемпіонатів не так вже й часто беруть другий за важливістю європейський кубок.

Моральний стан

Якщо в рамках Ліги Чемпіонів чудеса трапляються не так вже й часто, то в Лізі Європи їх більш, ніж достатньо, причому саме на моральному підґрунті. Варто якомусь «молодняку» непримітної команди гарно пройти груповий етап і обіграти сильного суперника в одній восьмій, як запал бере своє, і команда йде далі з неймовірною самовпевненістю. Навіть топ-клуби часто марніють на тлі такого ентузіазму, розсипаються і просто віддають матчі суперникам. Ліга Європи 2019-2020 в цьому плані особливо цікава - в 1/8 фіналу гратимуть данці, норвежці, бельгійці і австрійці.

Нога в ногу

У порівнянні з ситуацією 5-10 років назад, сьогодні рівень чемпіонатів (особливо топових) вже вирівнявся. Якщо перша п'ятірка національних першостей в тій же Іспанії була постійною, то сьогодні італійський, німецький, англійський та іспанський чемпіонати непередбачувані навіть в зоні виходу в Лігу Чемпіонів, не говорячи вже про місця поза п'єдесталом.

Широка географія

Мабуть, головна відмінність Ліги Європи від Ліги Чемпіонів - строкате розмаїття країн, представлених на турнірі. Тут куди частіше можна побачити клуби з Бельгії, Голландії, Росії, України, Чехії, Польщі та інших країн. Все це вносить корективи і в загальне розмаїття стратегій і тактик, що ускладнює формування ставок на Лігу Європи.

Найголовніша відмінність Ліги Європи

Якщо підбити підсумок щодо всіх перерахованих вище пунктів, виявляється, що Ліга Європи вимагає куди більш ґрунтовного підходу. У Лізі Чемпіонів є свої фаворити незалежно від того, які сильні клуби в ній виступають. У цьому ж турнірі, щоб спрогнозувати переможця, необхідно надзвичайно уважно стежити за виступом команди за останні роки. Кожен чемпіон Ліги Європи ще недавно переживав певну кризу. І все ж таки, нарешті, з якоїсь причини він став одним з найсильніших на континенті.

Таким чином, футбольні матчі Ліги Європи 2020/21 так само непередбачувані, як і раніше. Нас очікують результативні ігри з надійними ставками на футбол на фори і «обидві заб'ють». В той же час для виявлення таких «надійних» ставок доведеться проводити ще більш ретельний аналіз, ніж в чемпіонатах і навіть у Лізі Чемпіонів.

8.7 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
8 100% до 15.000руб Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ставки на Лігу Європи 2020/21 від кращих букмекерських контор світу