Ставки і коефіцієнти на Лігу Чемпіонів УЄФА з футболу

league.jpg

Ліга чемпіонів. Епопея в футболі - епопея в ставках

18 лютого стартує плей-офф Ліги Чемпіонів 2019-2020, а ще через два дні починаються зустрічі Ліги Європи. Ці турніри - справжні скарби як для букмекерів, так і для досвідчених капперів, і в той же час вони можуть стати справжнім розчаруванням для менш досвідчених гравців.

На відміну від інших ставок на футбол, європейські чемпіонати вищого рівня змушують капперів працювати на межі своїх можливостей. Це турнір, де зустрічаються кращі команди в своїх найкращих проявах. Чи варто говорити про те, що в плей-офф ситуація загострюється ще більше.

Як робити ставки на Лігу Чемпіонів, коефіцієнти

Букмекерські ставки на Лігу Чемпіонів повинні проходити ту ж процедуру «відсіву» дилетантів, що і матчі чемпіонатів. Механіка однакова - ви повинні відстежувати статистику, новини, історію протистоянь, зважувати ризики, ймовірно, маніпулювати банком. Однак зважаючи на специфіку турніру, де емоції і клас команд заходять за всі межі, ці критерії оцінки мають свою специфіку. Про неї ми і поговоримо.

План «Максимум»

До Ліги Чемпіонів команди підходять на межі своїх можливостей. Тут успіхи в чемпіонаті і національному кубку відходять на другий план. Те ж саме стосується і торішніх заслуг, статусу клубу, графіку ігор - все це вже не так важливо, оскільки Ліга Чемпіонів - абсолютно інший турнір. Будьте впевнені, що в ньому гравці виходять на поле в кращій формі і з винятковим настроєм на перемогу.

Оцінка команд і коефіцієнти

Щоб робити успішні ставки онлайн на футбольну лігу чемпіонів, сьогодні мало бути лише футбольним експертом. Необхідно точно розуміти, як все історично відбувається саме на цьому турнірі: як поводяться команди, які карти є в рукавах у тренерів, які гравці можуть поодинці вплинути на результат, і у яких команд є рахунки один з одним.

Наприклад, протистояння Ювентуса і Баварії буде куди більш передбачуваним, аніж битва ПСЖ і Челсі. Перша пара - зразок вивіреної стратегічної думки. Друга - очне протистояння, занадто часте в останні роки, а, отже, воно пройде на куди більш високих швидкостях. Тому й коефіцієнти набагато вищі за середньостатистичні!

Будьте обережні з другосортними клубами

У плей-офф Ліги Чемпіонів є фаворити, але немає аутсайдерів. Якщо команда вийшла на цей етап, значить, вона досить загартована, щоб дати ляпаса навіть найсильнішій команді світу. Згадаймо матч-відповідь Реала і Шальке в 1/8 фіналу минулого року, де гості не просто перемогли з рахунком 4: 3, розваливши, здавалося б, спокійний Мадрид, але і двічі мали шанс вийти в наступний раунд. Однак це, швидше, виняток - будьте обережні саме з домашніми матчами «темних конячок». Там вони куди сильніші і більш непередбачувані.

Грандіозні стратегії

В залежності від обставин, команди можуть грати від оборони, або від атаки. Хтось робить це добре, а хтось – ідеально. Одні команди історично сильніше інших. Це стосується і тренерів. Ліга Чемпіонів - це далеко не закулісна гра. Це матчі, де вирішується лише одне питання – чий талант яскравіше, без будь-яких умовностей, фізичних і психологічних форм, стратегій на дистанції і т.д.

Моніторинг новин

На результат матчу може вплинути все. Звичайно, не забувайте про травми і жовті картки - відсутність ключового гравця на цьому етапі веде до небажаних для команди змін. Однак в першу чергу звертайте увагу на дрібниці: перепалка між тренерами, скарги гравців, погодні умови, стан поля, судді – потенційно все це має значення для результату, а наші огляди матчів ліги чемпіонів допоможуть вам провести передматчевий аналіз.

8.7 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
8 100% до 15.000руб Огляд Перейти на сайт
6 $25 (бонус код RUS25) Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ліга Чемпіонів УЄФА: ставки і коефіцієнти букмекерських контор на матчі ЛЧ, розклад матчів