Ліга націй УЄФА 2023/24: ставки та коефіцієнти букмекерів

Лига Наций УЕФА

Турнір Ліга Націй став абсолютним дебютом в минулому році. Він з'явився завдяки функціонерам Європейської футбольної асоціації, більш відомої нам як УЄФА. І якщо на самому початку вболівальникам ще було незрозуміло, що собою являє це змагання, то з часом вони до нього звикли і все встало на свої місця. Якщо проаналізувати ставлення фанатів до змагання, то буде зрозуміло, що ця ініціатива мала абсолютний успіх серед любителів футболу. Ліга Націй може бути повністю занесена в актив чиновників, які її «винайшли».

Формат проведення турніру

Формула турніру дещо відрізняється від звичних нам варіантів. В даному випадку команди не борються за кубок. У той же час є можливість як піднятися в класі, так і опуститися. Турнір проводиться протягом декількох місяців. Починається все так само за класичною схемою: з жеребкування. Однак ось тут вже простежуються відмінності від звичних жеребкувань чемпіонату Європи з футболу або відбіркових ігор Мундіалю. В останніх двох випадках збірні розподіляються за групами таким чином, щоб у кожній були і сильні, і середні, і слабкі суперники, але в Лізі Націй все інакше.

Тут в обов'язковому порядку в одну групу потрапляють тільки сильні команди. Відповідно, в іншій групі залишаться тільки збірні з низькими рейтингами УЄФА. Як наслідок, у всіх буде шанс досягти високих результатів і зайняти перше місце в групі. Для колективів зі скромними результатами це чудовий шанс виграти хоча б десь. Однак питання не лише в моральній стороні - якщо збірна з останнього субдівізіона виграє групу, то її чекає підвищення в класі і вона перейде на стадію вище.

Головне завдання команд полягає в тому, щоб виграти групу, перейти в категорію вище і, нарешті, спробувати виграти і так.

Чому беттори люблять робити ставки на Лігу Націй УЄФА?

В матчах беруть участь відомі збірні і зіркові гравці; всі зустрічі можна побачити в прямому ефірі; багато матчів транслюються безпосередньо на сайті букмекерською контори! У групах легко розрахувати, яка команда більше потребує перемоги, і зробити ставку, що відповідає її турнірній позиції.


9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ліга Націй УЄФА 2023/24: коефіцієнти букмекерів, розклад, статистика