Ставки і коефіцієнти на ЄВРО 2024

Особливості Чемпіонату Євро-2024

ЕВРО 2024

Зовсім небагато часу залишилося моменту, старту фінальної частини європейського футбольного турніру. На цю подію чекають приблизно чотири роки. Уже кілька десятиліть УЄФА проводить фінальну частину чемпіонату Європи з футболу влітку. Після цього починаються відбіркові матчі чемпіонату світу, а вже через два роки знову стартує відбір на Євро-2024.

Однак майбутній фінальний турнір буде, безперечно, знаменним, оскільки в ньому візьме участь набагато більше збірних, ніж це було раніше. З одного боку, європейські футбольні чиновники намагаються зробити Євро доступнішим для всіх колективі. З іншого боку, це занижує його значимість, оскільки досить часто сюди приїжджають грати в кінцевому підсумку досить скромні команди, що поступаються фаворитам за всіма статтями. Але спорт - це завжди інтрига і непередбачений кінець. Бувало безліч випадків навіть за участі фаворита, шанси якого оцінюються в коефіцієнт 1.1.

Саме з цієї причини інтерес до події величезний, а той факт, що у фінальній частині візьме участь більше збірних, ніж зазвичай, не може не радувати вболівальників.

Щедрі пропозиції від букмекерської контори

Якщо ви добре орієнтуєтесь у футболі (а ваших знань у даному випадку, скоріш за все, буде достатньо, адже гратимуть відомі колективи за участі зіркових футболістів), то на цьому можна заробити. Продумайте стратегію вашої гри, адже букмекерська контора дозволяє ставити навіть на зовсім символічні суми. Демо-рахунку на сайті не передбачено, тому тут ви повинні добре розуміти, на що йдете. Серед різних ставок доступні варіативні пропозиції.

Турнір розпочнеться у другій половині червня, тому у вас ще є трохи часу, щоб визначити, на що ви будете ставити. Матчі будуть проходити в різних містах, в тому числі в таких країнах:

  • Англія
  • Німеччина
  • Данія
  • Нідерланди та інші країни.

Для того, щоб ставити на ЄВРО-2024, необхідно в обов'язковому порядку пройти процес реєстрації. Якщо цього не зробити – особистий кабінет і всі можливі бонуси БК будуть недоступні. У режимі гостя без особистого кабінету ви зможете тільки переглядати коефіцієнти на лінію і розпис.

Зверніть увагу на типи парі, які можна робити. Якщо ви впевнені в одному конкретному результаті і події, то варто поставити на ординар з привабливим коефіцієнтом. Також можна ставити на групу матчів. При цьому не обов'язково відгадувати тільки переможця: в експрес можна включити ще й фору з тоталом, азіатський гандикап та інше. Не допускається додавання в експрес з основними результатами статистики, яка зазвичай ставиться лише у вигляді ординарів.

Є ще один різновид ставки, як система, що дозволяє беттору допустити промах. Однак це позначиться на фінальному коефіцієнті. В рамках ставок на Євро 2020 ви можете не тільки вибирати результати матчів, а й робити довгострокові ставки. Наприклад, в числі таких – визначення переможця групи, чи зможе вийти з групи конкретна збірна і чи є шанс у тієї чи іншої команди на перемогу в престижному змаганні.


9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Євро 2024: ставки і коефіцієнти букмекерських контор