Ставки і коефіцієнти на Чемпіонат світу з футболу 2022

ЧС з футболу 2022 в Катарі

Незважаючи на те, що до наступного чемпіонату світу з футболу ще залишається дуже багато часу, збірні починають до нього готується. Якщо говорити в цілому про турнір, від "А" до "Я", то весь цикл фактично займає чотири роки. Тому любителі спорту і футболу зокрема недовго чекають початку наступного великого футбольного форуму. Варто лише закінчитися фінальній частині чемпіонату Європи, як слідом починається чемпіонат світу. Однак приблизно два роки тривають відбіркові зустрічі, між іграми, зазвичай, витримується досить великий інтервал часу, тому ви можете все як слід спокійно обміркувати.

Авжеж, ці змагання не проходять без уваги букмекерських контор, в тому числі і компанії 1XСтавка. Подібні зустрічі - одні з найбільш очікуваних. Як наслідок, пропонується велика кількість варіацій на результати. Якщо мова йде про ігри збірних, то варіацій для парі буде досить багато. Букмекери готують лінію до відбіркових матчів ЧС з футболу за кілька місяців. Уже в цей період ви зможете робити ставки на відбіркові зустрічі чемпіонату світу з футболу 2022. Раніше комітет ФІФА визначив, що ігри проводитимуться в Катарі. Це дуже спекотна країна, тому не всі були готові прийняти таке рішення. Тим не менш, ціна турніру настільки висока, що збірні, які пройшли у фінал Мундіалю, однозначно туди поїдуть.


Кращий букмекер для ставок на спорт

Чемпионат Мира по футболу 2022

Формула турніру

Спочатку проводиться жеребкування, яке активно показується в медіа і транслюється багатьма телеканалами. У групах по 6-7 команд організовуються збірні, які мають зіграти один проти одного по два рази - на своєму полі і в гостях. При цьому формула груп теж має особливість.

Неможливо, щоб групи складалися тільки з найсильніших збірних або, навпаки, тільки зі слабких. Перед жеребкуванням всі команди приблизно одного рівня поміщаються в корзину певної цінності. Сила збірних визначається на основі коефіцієнтів ФІФА.


Зробити ставку на спорт з бонусом від букмекера


На що ставити в Чемпіонаті світу з футболу 2022

Розглянемо пропозиції від букмекерських контор. Найбільш стандартною можна вважати на основні результати, тобто спроба беттора визначити, як завершитися зустріч. Не обов'язково відгадувати рахунок матчу, що, зрозуміло, буде зробити складно. Достатньо просто визначити результат у вигляді переможця. Якщо у вас є певні сумніви, то можна вибрати такий варіант, як подвійний шанс, коли обидва варіанти результату вважаються виграшними. Правда, це відбивається на підсумковому коефіцієнті. Букмекер пропонує і інші типи ставок, серед яких:

  • тотали;
  • фори;
  • азіатські гандикапи.

Ви зможете ставити також і на статистику щодо кутових, ударів в створ, жовтих карток, офсайдів і так далі. При цьому подібний детальний розпис представлений майже на кожну зустріч, що планується проводитись в рамках цього турніру. Після того, як протягом двох років будуть визначені збірні і вдало проведені матчі відбірного циклу, відбудеться повторне жеребкування, яке визначить остаточний склад груп фінальної стадії.

Фінальна частина чемпіонату світу проходить протягом місяця. На цей турнір, зазвичай, з’їжджаються сотні тисяч вболівальників з усіх країн світу. Букмекерські компанії приготують для вас різноманітні бонуси, які клієнт отримує, роблячи звичайні ставки на це змагання. Ви можете також вибрати і довгострокову ставку на футбол у форматі визначення переможця.


9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ставки на Чемпіонат Світу з футболу 2022 від букмекерів