Ставки і коефіцієнти на Італію Серія А

Ставки на Італію Серія А

Ball 3-min.jpg

В Європі проводиться декілька турнірів, які відзначаються особливою шаною серед уболівальників з усього світу. Якщо проаналізувати спортивні ставки, то з’ясується, що більшість із них пов’язані із сферою футболу, з яких левова частка припадає на п'ять топових чемпіонатів. Ця класична п'ятірка відома вже досить давно, а іншим країнам не вдається змінити цю постійну конфігурацію. Отже, це чемпіонати таких країн, як:

 • Італія;
 • Англія;
 • Іспанія;
 • Франція;
 • Німеччина.

Саме зараз ми маємо дізнатися більше про італійський футбол і Серію А, як називають вищу лігу цього турніру.

Особливості італійської Серії А

Це досить сильний чемпіонат, для якого характерні серйозні тактичні напрацювання. Багато футболістів, яким доводилося грати і в інших турнірах, говорили про те, що питанням стратегії в Італії приділяється дуже багато уваги. В цілому матчів, в яких забивається багато голів, вкрай мало. Навіть якщо говорити про явно виражених лідерів – і вони не радують надмірною результативністю. Відразу слід обмовитись, що прохідних матчів немає.. Тобто, навіть якщо остання команда буде грати в гостях проти лідируючих клубів, це зовсім не гарантує, що лідери зароблять очки.

В останні роки доволі сильно зміцнив свої позиції туринський Ювентус. Команда добре зміцнилась, придбала, хоч вже і не молодого, але сильного Кріштіану Роналду і міцно вбила своє ім'я в список лідерів світового футболу. Італійську серію А однозначно всі розглядають, а якщо той чи інший клуб бере участь в Лізі Європи (що постійно і відбувається) він часто потрапляє в списки фаворитів турніру. Однак великою цінністю все ж таки вирізняється футбольна Ліга Чемпіонів.

На що ставити в італійській Серії А

Не залишаються осторонь ігор в італійській Серії А і букмекерські контори. Варто тільки черговому туру закінчитись, як у лінії з'являються нові пропозиції, що стосуються підбору коефіцієнтів на всі можливі підсумки. Поміж того, що можна поставити на один матч, пропонуються такі варіанти:

 • тотали;
 • подвійний шанс;
 • переможець;
  фора;
 • індивідуальні показники результативності

Проте якщо відкрити на сайті букмекерської контори матч і додаткові підсумки, то ви побачите ще сотню коефіцієнтів з різними варіантами. Якщо ви хочете отримати коефіцієнт якомога вище з конкретної гри, то можна вибрати варіант з точним рахунком. У цих випадках коефіцієнти можуть доходити і до десяти. Також доступні ставки на серію А в Італії на статистику туру, конкретної гри або навіть на результативність гравців - заб'є або не заб'є.

Зверніть увагу на те, що всі матчі даються в лини без винятку в режимі реального часу. Багато які з них транслюються в відеоформаті. Також всі вони представлені в графічному вигляді- ви їх побачите, якщо відкриєте live-ставки. Завдяки такій повноцінній статистиці ви можете підібрати більш вдалу ставку, яка буде відповідати проходженню матчу. Події можуть бути включені в експреси з декількох команд. В основному у вихідні дні матчі починаються о 17:00, що на годину раніше ігор англійської прем'єр-ліги. Ігри проводяться у вихідні, але іноді зустрічі організовуються і протягом тижня в будні дні.


9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
⚽ Ставки на Чемпіонат Італії Серія А в букмекерських конторах, зробити ставку на чемпіонат італії з футболу