Ставка дня на спорт сьогодні

Як знайти надійну ставку?

Розділ «Ставка дня» є унікальним у своєму роді – він корисний і для бетторів-початківців, і для акул каперства, і для нас особисто.

Чому?

Ставка дня - це наш найбільш надійний (як суб'єктивно, так і математично) прогноз на поточні матчі. Вона, як і будь-яка ставка, не гарантує перемоги, але є максимально обґрунтованою і стратегічно правильною, а, отже, принесе вам гроші з імовірністю ~ 70-75%. Це приклад нечуваної щедрості компромісу між випадковістю і закономірностями.

Чи варто довіряти цій ставці?

Зі своєї сторони ми робимо все можливе, щоб наші ставки перемагали. Для нас цей розділ - випробування компетентності та здорового азарту наших експертів; погодьтеся, вибрати ставку на спорт і сьогодні назвати її найнадійнішою – доволі хвилююча місія. Але для нас це не проблема, адже, по суті, всі наші прогнози досить певні і гучні, а цей - лише більш крайній випадок.

Ми самовпевнені, оскільки підходимо до прогнозів комплексно і різнобічно:

 • Аналізуємо статистику;
 • Відстежуємо спортивні та пов’язані з ними події;
 • Стежимо за коефіцієнтним тенденціями букмекерів;
 • Виводимо коефіцієнти ймовірності і математичного очікування;
 • Диференціюємо ставки за різноманітністю спортивних дисциплін і їх чемпіонатами, дивізіонами, лігами;
 • Наші аналітики не розсіюють увагу – вони спеціалізуються на декількох видах спорту.

Отже, я можу просто взяти і зробити ставку?

І так , і ні. Ви дійсно можете нам довіритися і зробити спортивну ставку сьогодні, правда, з урахуванням важливих АЛЕ.

 1. Цінність нашої ставки падає, якщо ви самі не зважуєте ризик щодо вашого банку.
 2. Будь-який прогноз - лише думка. Незважаючи на всю його експертність, ви повинні самі приймати рішення , щоб потім не звинувачувати чи то нас, чи то, головне, себе.

Ви можете збільшити ймовірність вдалого прогнозу

Ставка дня на спорт сама по собі є чудовою нагодою сконцентруватися. Вона дозволяє не вишукувати інші вигідні варіанти і повноцінно зважити «за» і «проти» конкретного випадку, а для цього вам треба:

 1. Ознайомитись ще раз з нашими аргументами. Імовірність помилки наших експертів низька, але чим чорт не жартує.
 2. Порівняти нашу думку зі своєю. Для нас одна подія може мати вирішальне значення, в той час як ваша оцінка або досвід будуть говорити зворотнє.
 3. Розрахувати оптимальну ставку. Знову і знову ми будемо говорити про математичне сподівання і про менеджмент банку, адже саме їх роль - ключова, і саме її значення недооцінюють новачки, а часом навіть і досвідчені.