ЦСКА-Краснодар-02 Жовтня 2021
ЦСКА-Краснодар-02 Жовтня 2021
ЦСКА
ЦСКА
Краснодар
Краснодар
2 жовтня 2021

У десятому турі цвях програми РПЛ-протиборство московських армійців і нестабільного "Краснодара". У протистояння кілька прихованих інтриг, та й розташувалися опоненти на сусідніх місцях в таблиці. Фанати мають право розраховувати на яскравий перфоманс від лідерів першості. Другого жовтня на полі будуть кипіти пристрасті.

Перед поэдинком

ЦСКА

"Червоно-сині" продовжують утримувати п'яту позицію. В активі армійців тринадцять балів (п'ять перемог, один нічийний результат і три поразки). Не завадило б підопічним Березуцького поправити приціл-всього дванадцять голів у дев'яти зустрічах. До пори виручає оборона і нестаріючий ігор.

Бомбардири:

- Еджуке-4 очки (2 голи плюс 2 результативні передачі);

- Заболотний-3 очки (2 забитих м'ячі та 1 результативна передача).

Краснодар

Нестабільні "бики" намагаються не відстати від чемпіонської гонки. В їх активі тринадцять набраних очок(п'ять перемог, один нічийний результат і три поразки). Дещо краще йдуть справи у гостей з забитими голами-сімнадцять в дев'яти зустрічах. Оборона і воротар пропускають в середньому рівно по одному голу за матч.

Бомбардири:

- Кордоба-8 очок (5 голів плюс 3 результативні передачі);

- Кабелла-6 очок (3 голи плюс 3 результативні передачі).

Очні протиборства 

З останніх п'яти протистоянь у Москві господарі виграли три, одну гру програли і один матч завершився нічийним результатом.

Прогноз на поэдинок

Рекомендуємо укласти парі з букмекерською компанією 1хСтавка на результат перемога ЦСКА. Букмекер пропонує кращу котирування-2,43.


Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч ЦСКА-Краснодар-02 Жовтня 2021 серед легальних БК:

9 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
9.6 120% Огляд Перейти на сайт
9 100% Огляд Перейти на сайт
8 100% до 15.000руб Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ