Ахмат-Спартак-03 Жовтня 2021
Ахмат-Спартак-03 Жовтня 2021
Ахмат
Ахмат
Спартак
Спартак
3 жовтня 2021

Завершує десятий тур в РПЛ спекотне протиборство в Грозному. Місцевий колектив " Ахмат "приймає на своєму полі кульгає" червоно-біле " воїнство. Під керуванням португальського полководця справи у столичних йдуть невесело. Але поєдинок у Грозному завжди викликав особливі емоції. Господарі постійно налаштовуються на" спартачів " як на вирішальний бій і за перемогу над ними в команді великі премії. Чи зуміють зірвати куш грозненці?

Перед поєдинком

Ахмат

Самолюбні горяни розташувалися на дев'ятій позиції першості з дванадцятьма очками. В їх активі поки немає жодної нічиї (чотири перемоги і п'ять поразок). Оборона викликає хвилювання у головного тренера, оскільки п'ятнадцять пропущених м'ячів слабкий результат. 

Бомбардир:

  • Конате - 3 гола;
  • Уткін-3 голи.

Спартак

Вже звично бачити гостей в середині турнірної таблиці. Ось і черговий тур вони зустрічають на восьмому місці. "Червоно-білі" зуміли набрати тільки тринадцять очок (чотири перемоги, одна нічия і чотири поразки). Атака не розкрутилася на повну потужність - тільки десять м'ячів у дев'яти зустрічах.

Бомбардир:

  • Понсе-5 очок (4 голи плюс 1 результативна передача);
  • Зобнін-2 голи.

Очні протиборства

Господарі полі жодного разу не виграли за останні п'ять зустрічей (чотири поразки і нічийний результат).

Прогноз на поєдинок

Рекомендуємо укласти парі з букмекерською компанією Вінлайн на перемогу гостьової команди. Букмекер пропонує кращий коефіцієнт на цей результат-2.25.  


Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Ахмат-Спартак-03 Жовтня 2021 серед легальних БК:

9 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
9.6 120% Огляд Перейти на сайт
9 100% Огляд Перейти на сайт
8 100% до 15.000руб Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ