Хоффенхайм-Герта - 29 жовтня 2021
Хоффенхайм-Герта - 29 жовтня 2021
Хоффенхайм
Хоффенхайм
Герта
Герта
29 жовтня 2021

У матчі 10-го туру Бундесліги між собою зустрінуться "Хоффенхайм" і "Герта". Обидві команди не дуже добре стартували в сезоні, але постараються виправити стан справ у найближчих матчах.

"Хоффенхайм"

Команда господарів має приблизно рівні показники перемог, нічиїх і поразок. Ось тільки останні невдачі найбільше пов'язані з виїзними зустрічами. На своєму полі" Хоффенхайм " поступився лише раз в цьому сезоні. З цієї причини букмекери виділяють дану команду фаворитом матчу.

"Герта"

У гостей на поточний момент більше поразок, ніж перемог. Такий старт сезону схоже не дуже подобається керівництву клубу. Нещодавно стало відомо, що спортивний департамент провів переговори з Доменіко Тедеско. Колишній наставник московського " Спартака "відмовився очолити"Герту". Однак сам факт переговорів з іншим тренером говорить про хитке становище поточного тренерського штабу. Цілком можливо, що скоро "Герту" очолить інший наставник, а в цьому складі команда дограє останні матчі.

Прогноз

У даному поєдинку більше шансів на перемогу у "Хоффенхайма". Команда краще йде в цьому сезоні і непогано показує себе в рідних стінах. У "Герти" спостерігається розбіжність між керівництвом і головним тренером. Все це негативно позначається на результатах клубу, які і без того досить посередні.

У матчі найкраще поставити на"П1". В якості додаткової ставки можна використовувати результат на "Тотал більше 2.5". Тому що в останніх шести очних зустрічах тільки в одній було забито менше трьох голів.

Найбільш високий коефіцієнт на " П1 " пропонує БК 1хСтавка - 1.72.


Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Хоффенхайм-Герта - 29 жовтня 2021 серед легальних БК:

9 5.000 руб Огляд Перейти на сайт
9.6 120% Огляд Перейти на сайт
9 100% Огляд Перейти на сайт
8 100% до 15.000руб Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ