Жирона - Райо Вальєкано прогноз на 26 лютого 2024

Жирона - Райо Вальєкано - 26 лютого 2024
Жирона - Райо Вальєкано - 26 лютого 2024
Жирона
Жірона
Райо Вальєкано
Райо Вальєкано
26 лютого 2024

Господарі підходять до матчу 26 туру іспанської Прімери в якості претендента на потрапляння в призову трійку. Навряд чи підопічні Мічела втримають темп Реала і боротимуться за титул. У цьому протистоянні "червоно-білим" належить дуель із середняком ліги. Райо періодично показує футбол високого рівня.

Жирона

Ігровий потенціал господарів поступово знижується і команда Мічела має 3 матчі без перемог, при 2 поразках. Це відкинуло каталонців з 1 рядка в турнірній таблиці на 2 місце. Відставання від Реала тепер становить значні 6 пунктів, а відрив від Барселони, що йде третьою, лише 2 очки. З огляду на ігровий спад і ускладнену ситуацію в Прімері "червоно-білим" необхідно не розкидатися очками в дуелях з апріорі слабшими суперниками.

Райо Вальєкано

Міцний іспанський колектив, який вміє творити сенсації на полі. Зараз Райо перебуває не в найкращих кондиціях, має 3 поразки в 5 крайніх турах, при 2 нічийних результатах. Нещодавно колектив прийняв молодий наставник, 36-річний Іньїго Перес, перед яким стоїть завдання виведення колективу з кризи і повернення на колишні позиції. Поки ж Райо утримується поза зоною вильоту - відрив всього 8 пунктів не може гарантувати збереження прописки в еліті.

Прогноз і ставка на матч

Переможець цього матчу зможе говорити про поступовий вихід з кризи і поліпшення ситуації. Господарі на порядок вище до такого результату, оскільки підопічні Мічела мають серйозний ігровий потенціал, вміють грати першим номером і домінувати над суперниками. А ось гостям банально не вистачає класу для підняття у верхню частину турнірної таблиці. Ставка на перемогу домашнього колективу "П1" отримала від букмекерської контори Favbet пристойний коефіцієнт 1.70. У цьому матчі можна укладати парі на високу результативність - "ТБ (2.5)" за 1.79.

Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Жирона - Райо Вальєкано - 26 лютого 2024 серед легальних БК:

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ