Сельта - Атлетик Більбао прогноз на 18 січня 2025

Сельта - Атлетік Більбао - 18 січня 2025 року
Сельта - Атлетік Більбао - 18 січня 2025 року
Сельта
Сельта
Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
18 січня 2025

Сельта

Сельта посідає 8-е місце в Ла Лізі, набравши 27 очок після 18 турів. В останніх 5 матчах команда здобула 2 перемоги, 2 рази зіграла внічию та зазнала 1 поразки. Особливо варто виділити домашню гру, де Сельта забила 13 голів у 9 зустрічах, пропустивши лише 8 разів. Ключовими гравцями в атаці є Яго Аспас і Рафінья, на рахунку яких 11 голів у чемпіонаті.

Атлетік Більбао

Атлетік Більбао йде на 7-му місці з 28 очками після 18 зіграних турів. В останніх 5 матчах баски здобули 3 перемоги, 1 раз зіграли внічию та зазнали 1 поразки. Варто відзначити, що в гостьових матчах Атлетік забив 14 м'ячів, пропустивши 10 разів. Найкращими бомбардирами команди є Іньякі Уільямс та Іньякі Муньїс, які разом забили 12 голів.

Сельта - Атлетік Більбао прогноз та ставка на матч

З огляду на приблизно рівну гру суперників у цьому сезоні та статистику особистих зустрічей, найбільш імовірним результатом цього матчу є X (нічия). Букмекери також вважають цей результат найбільш реалістичним, пропонуючи високі коефіцієнти на нічию. Таким чином, безкоштовний прогноз на матч Сельта - Атлетік Більбао - ставка на нічию (X).

Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Сельта - Атлетик Більбао

Який прогноз на матч Сельта - Атлетик Більбао?
Наш прогноз на матч Сельта - Атлетик Більбао: Нічия. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Коли відбудеться матч Сельта - Атлетик Більбао?
Матч Сельта - Атлетик Більбао відбудеться 18 січня 2025. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Сельта - Атлетик Більбао безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Сельта - Атлетик Більбао доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Сельта - Атлетік Більбао - 18 січня 2025 року серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей Celta Vigo - Atlético Madrid
4 матчі
Celta Vigo
4 матчі
Atlético Madrid
1 Перемога
2 Нічиї
1 Перемога
25%
50%
25%
1-й тайм
Celta Vigo
1-й тайм
Atlético Madrid
0 Перемог
3 Нічиї
1 Перемога
75%
25%

2-й тайм
Celta Vigo
2-й тайм
Atlético Madrid
2 Перемоги
1 Нічиї
1 Перемога
50%
25%
25%
09.05.2026
LaLiga
Celta Vigo
1 : 0
Atlético Madrid
05.10.2025
LaLiga
Celta Vigo
1 : 1
Atlético Madrid
15.02.2025
LaLiga
Celta Vigo
1 : 1
Atlético Madrid
26.09.2024
LaLiga
Celta Vigo
0 : 1
Atlético Madrid
Голи
Всього голів
 
6
Celta Vigo
Всего голов
 
6
Atlético Madrid
3
3
50%
50%
Голів у матчі в середньому
 
1.5
Celta Vigo
Голів у матчі в середньому
 
1.5
Atlético Madrid
0.75
0.75
37.5%
37.5%
Результати останніх матчів Сельта
Celta Vigo
19.09.2026
LaLiga
Celta Vigo
5 : 0
Racing de Santander
16.09.2026
UEFA Europa League
Omonia Nicosia
1 : 0
Celta Vigo
13.09.2026
LaLiga
Celta Vigo
1 : 1
Málaga
07.09.2026
LaLiga
Getafe
1 : 1
Celta Vigo
03.09.2026
LaLiga
Real Sociedad
0 : 0
Celta Vigo
30.08.2026
LaLiga
Celta Vigo
0 : 2
Athletic Club
27.08.2026
LaLiga
Celta Vigo
1 : 2
Osasuna
22.08.2026
LaLiga
Valencia
0 : 0
Celta Vigo
08.08.2026
Club Friendly Games
Napoli
1 : 1
Celta Vigo
05.08.2026
Club Friendly Games
Sassuolo
1 : 4
Celta Vigo
29.07.2026
Club Friendly Games
Celta Vigo
2 : 2
Académico Viseu FC
25.07.2026
Club Friendly Games
Celta Vigo
1 : 0
Sporting Gijón
18.07.2026
Club Friendly Games
Sporting Braga
2 : 2
Celta Vigo
23.05.2026
LaLiga
Celta Vigo
1 : 0
Sevilla
17.05.2026
LaLiga
Athletic Club
1 : 1
Celta Vigo
12.05.2026
LaLiga
Celta Vigo
2 : 3
Levante UD
09.05.2026
LaLiga
Atlético Madrid
0 : 1
Celta Vigo
03.05.2026
LaLiga
Celta Vigo
3 : 1
Elche
26.04.2026
LaLiga
Villarreal
2 : 1
Celta Vigo
22.04.2026
LaLiga
Barcelona
1 : 0
Celta Vigo
Результати останніх матчів Атлетик Більбао
Atlético Madrid
16.09.2026
LaLiga
Atlético Madrid
4 : 0
Osasuna
13.09.2026
LaLiga
Real Sociedad
0 : 3
Atlético Madrid
09.09.2026
UEFA Champions League
Liverpool
2 : 1
Atlético Madrid
05.09.2026
LaLiga
Athletic Club
3 : 0
Atlético Madrid
29.08.2026
LaLiga
Sevilla
1 : 3
Atlético Madrid
23.08.2026
LaLiga
Atlético Madrid
2 : 2
Villarreal
19.08.2026
LaLiga
Atlético Madrid
2 : 0
Málaga
14.08.2026
Club Friendly Games
Olympique de Marseille
1 : 2
Atlético Madrid
09.08.2026
Club Friendly Games
Manchester City
3 : 1
Atlético Madrid
01.08.2026
Club Friendly Games
Manchester United
2 : 1
Atlético Madrid
29.07.2026
Club Friendly Games
Atlético Madrid
4 : 1
Getafe
24.05.2026
LaLiga
Villarreal
5 : 1
Atlético Madrid
17.05.2026
LaLiga
Atlético Madrid
1 : 0
Girona
12.05.2026
LaLiga
Osasuna
1 : 2
Atlético Madrid
09.05.2026
LaLiga
Atlético Madrid
0 : 1
Celta Vigo
05.05.2026
UEFA Champions League
Arsenal
1 : 0
Atlético Madrid
02.05.2026
LaLiga
Valencia
0 : 2
Atlético Madrid
29.04.2026
UEFA Champions League
Atlético Madrid
1 : 1
Arsenal
Результати матчів
Celta Vigo - 20 матчів
6 Перемог
8 Нічиїх
6 Поразок
30%
40%
30%
1 тайм
2 тайм
35%
Перемог
40%
40%
Нічиї
30%
25%
Поражения
30%
Atlético Madrid - 18 матчів
9 Перемог
2 Нічиї
7 Поразок
50%
11%
39%
1 тайм
2 тайм
39%
Перемог
39%
39%
Нічиї
22%
22%
Поражения
39%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
Celta Vigo
Середній тотал
Atlético Madrid
1.4
Весь матч
1.7
0.6
1-й тайм
0.7
0.8
2-й тайм
0.9
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
Celta Vigo
Володіння м'ячем
47%
Володіння м'ячем
Atlético Madrid
Володіння м'ячем
48.1%
Celta Vigo
Atlético Madrid
Фоли
167
177
167
177
Кутові
65
87
65
87
Офсайди
36
35
36
35
Жовті картки
26
29
26
29
Удари по воротах
130
226
130
226
Удари в ворота
50
72
50
72