Сельта - Альмерія прогноз на 1 березня 2024

Сельта - Альмерія - 1 березня 2024
Сельта - Альмерія - 1 березня 2024
Сельта
Сельта
Альмерія
Альмерія
1 березня 2024

Зустріч команд з нижньої частини турнірної таблиці, борців за виживання в еліті іспанського футболу. Домашній колектив поки балансує на межі зони вильоту, тоді як гості перебувають у хвості і мають мінімальні шанси на збереження прописки в Прімері. Якщо Альмерія не почне в терміновому порядку набирати очки, то на цей клуб чекає крах у сезоні.

Сельта

У перший рік роботи на чолі команди з Віго Рафи Бенітеса господарі не показали належного ігрового прогресу. "Біло-небесні" залишилися на колишньому рівні з ризиком опуститися в зону вильоту і завершити свої страждання в еліті. У Сельти є перспективи поліпшити позиції за рахунок прогресу у взаємодії між футболістами та якості складу. Кадровий потенціал у розпорядженні Бенітеса цілком пристойний, гравці можуть вирішувати серйозні турнірні завдання.

Альмерія

Поки що сезон для гостей виглядає повністю провальним і безперспективним. Останнє місце в турнірній таблиці, відсутність перемог протягом 26 турів, найгірша оборона в Прімері (54 голи). З командою продовжує працювати досвідчений Гаізка Гарітано, який далекий від виконання завдання виходу з кризи і збереження прописки в еліті. У крайніх 3 турах Альмерія здобула 3 нічиї, які абсолютно не поліпшили ситуації в турнірній таблиці - останнє місце, 12 пунктів відставання від рятівної 17 позиції.

Прогноз і ставка на матч

Гості в крайніх турах перейшли на гру з тотальною обороною і рідкісними контратакувальними діями. Команда мало створює гольових можливостей. У господарів ситуація дещо краща завдяки вищій якості футболістів, умінню реалізувати стандартні положення та більш якісному контролю м'яча. Підопічні Бенітеса виглядають фаворитами в домашньому для себе протистоянні. Ставка на "П1" отримала від БК Favbet коефіцієнт 1.82.

Всі прогнози Футбол

Кращі коефіцієнти на матч Сельта - Альмерія - 1 березня 2024 серед легальних БК:

9.3 10.000 UAH Огляд Перейти на сайт
6 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ